• Обновено
12V 1.3 KW Нови Стартер НА Сатурн SC SL Серија, 1995-2002, 1.9 L, 1.9, V4

12V 1.3 KW Нови Стартер НА Сатурн SC SL Серија, 1995-2002, 1.9 L, 1.9, V4

Rating 
DEN 2889.60

Залиха
Во магацинот.

Опис 12 V 1.3 KW Нови Стартер НА Сатурн SC SL Серија, 1995-2002, 1.9 L, 1.9, V4 1.Спецификација Тип Стартер Параметар 12 V 9 T 1.3 KW Состојба
100% Нов Бренд INPOST време на Испорака
3 дена
2.Примена
Производ слики
Компанија
Време На Испорака
Предаден во рок од 3 дена по плаќање
35day ако треба да се произведе
Нашите Услуги
1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.
2.производ гаранција : 24 месеци.
3.Примерок цел или Мали цел Прифати
4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.
5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,
и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.
6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.
Контактирајте со нас

Основни карактеристики

Бренд Име:
INPOST
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Висина:
27cm
Другиот Дел Број:
D6RA165, D6RA185, D6RA65, D6RA85
Објектот Ширина:
30cm
Осветленост Дел Број:
21023232, 21023994, 21024210, 21024332
Објектот Должина:
32cm
Производителот Дел Број:
21023232
За Возило Брендови/Модел:
Ssangyong
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
Алуминиум+Челик+Бакар
Напон:
12v
Kilowatt:
1.3 kw
Заби:
9T
Ротација:
CW
Гаранција за квалитет:
24 месеци
Услуга:
OEM/Замена
Состојба:
Нови

Најдобри понуди