• Обновено
Нови Дува млазницата Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer гласноговорници 100pcs за 68F/683 Бесплатен превозот

Нови Дува млазницата Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer гласноговорници 100pcs за 68F/683 Бесплатен превозот

Rating 
DEN 1468.00
DEN 1727.52
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Напомена :
Ако вашата нарачка вредноста е под $5, ќе се испраќаат автоматски од страна на Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број.
Ако вашата нарачка вредност е над $5, ќе се испраќаат автоматски од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Сите нарачки ќе го следат ова правило. pls знаат тоа. Ние сме информирани ви однапред.
Ако имате било какви проблеми. ве молиме контактирајте со нас однапред. Ви благодариме.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
2.Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.
3.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
4.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
1.Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3.Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
ABT-68F-100
Бренд Име:
greenwon

Најдобри понуди