• Обновено
Можете да се исчисти вретено CNC CNC висока ефикасност чистење род модели се: BT40

Можете да се исчисти вретено CNC CNC висока ефикасност чистење род модели се: BT40

Rating 
DEN 168.00

Залиха
Во магацинот.


Име : Вретено чистење род Материјал : германски волна, кожа Единица : 1 Применливи машина : CNC BT40 вретено CNC машина Карактеристики : брза, чиста, темелно чистење на вретеното, прецизност вретено заштита. Забелешка : Ако ви треба овој производ, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
BT40

Најдобри понуди