• Обновено
Митра Должина 300мм (12) / 450 мм (18) / 650mm (беа 25,5) Алуминиум Митра Лизгачот на Лентата за Дрво Работни Алатки KF936

Митра Должина 300мм (12) / 450 мм (18) / 650mm (беа 25,5) Алуминиум Митра Лизгачот на Лентата за Дрво Работни Алатки KF936

Rating 
DEN 975.00
DEN 1598.88
-39 %

Залиха
Во магацинот.


започнете Цена : $9.99 Цена : $12.99 Цена : $9.95 Цена : $49.46 Цена : $17.84 Цена : $28.05
крајот
Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.
Опис : Работи со било кој стандарден 3/8" x 3/4" митра слот, (9.5mmx19mm) Прилагодливи нерѓосувачки челик тркач за совршен лизгачки акција Универзална навој монтажа дупки За изградба на разни jigs на вашата маса видов, како митра санки и слично.
Димензии : Должина 300мм(+-0.5 mm) : без нерѓосувачки челик тркачи во двата краја Должина од 450 мм(+-0.5 mm) : со нерѓосувачки челик тркачи во двата краја Должина 650mm(+-0.5 mm) : со нерѓосувачки челик тркачи во двата краја answer : ___________________________ Note : Само 450 мм на 650mm верзии се со нерѓосувачки челик тркачи.
За Појавување на 300мм/400mm/600mm/800mm Т-песна, ве молиме
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Основни карактеристики

боја:
1PCS Должина 300мм, 1PCS Должина 450mm, 1PCS Должина 650mm
Број На Модел На:
KF936
Бренд Име:
OuXinDiLong
Тип:
Рака Алатка Делови

Најдобри понуди