• Обновено
200PCS/многу Дрво/Бела/Кафеави/Црни Џеб Приклучоци Пластични Капаци за Џеб Дупка Убодни Системски Алатки Делови K894

200PCS/многу Дрво/Бела/Кафеави/Црни Џеб Приклучоци Пластични Капаци за Џеб Дупка Убодни Системски Алатки Делови K894

Rating 
DEN 799.00
DEN 1567.20
-49 %

Залиха
Во магацинот.


започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
200 PCS/многу Дрво/Бела/Кафеави/Црни Џеб Приклучоци Пластични Капаци за Џеб Дупка Убодни Системски Алатки Делови K894
Опис :
Боја : Дрво,Црна,Бела,Кафеава
Овие приклучоци се да се вклопат во џеб дупки направени со 9mm џеб ударна дупка
Пакетот Вклучува :
200 PCS приклучоци
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Основни карактеристики

Бренд Име:
OuXinDiLong
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
K894

Најдобри понуди