• Обновено
Кол 84cm кинески занает рачно изработени чадор со шарени зголеми слика долго-се справи со водоотпорен уникатен жените подмачкана хартија чадор

Кол 84cm кинески занает рачно изработени чадор со шарени зголеми слика долго-се справи со водоотпорен уникатен жените подмачкана хартија чадор

Rating 
DEN 1268.00
DEN 2438.40
-48 %

Залиха
Во магацинот.


Answer : ___________________________ Note : 1.Со Подмачкана хартија чадор е рачно изработени чадор со кинески карактеристики. Тоа треба 3-6 работни дена да го произведува по приемот на нарачката. Па обработка времето од нарачката е можеби подолго од вообичаените производи. 2. Зошто подмачкана хартија чадор може да биде водоотпорен како заеднички чадор? Тоа е tongoil насликани на чадор ткаенина прави чадор водоотпорен. На tongoil има непријатен мирис. Така, новите чадор има непријатен мирис, бидејќи на tongoil. Мирисот ќе веднаш исчезнува со текот на времето. Ако умот мирисот многу. Ве молиме место цел по разгледување. 3.Ако ја ставите капата во добро вентилирани место, Тоа ќе биде корисно да се направи мирисот веднаш исчезнува побрзо.
Ако сакате да ја смените големината или да добиете повеќе занаети, кликнете тука :

Основни карактеристики

Број На Модел На:
84H196
is_customized:
Yes
Тип:
Други
Тип:
Чадори
Материјал:
oilpaper и бамбус
Производот:
Занает Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Долго се справи со Чадор
Големина:
M
Кол на чадор ткаенина :
84CM
Занает:
половина носат
Функција:
чадор,parasol,проп,декорација

Најдобри понуди