• Обновено
Quanchai QC385T за Foton трактор FT244 FT254, во собата на hardline (цврсто гориво цевка), дел број:

Quanchai QC385T за Foton трактор FT244 FT254, во собата на hardline (цврсто гориво цевка), дел број:

Rating 
DEN 849.60

Залиха
Во магацинот.

Дел име : гориво се врати цевка Дел број : погоден за вртат Quanchai QC385 T за трактор како Foton FT244. FT254

Основни карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
AgroTALK
Број На Модел На:
QC385T
Материјал:
Карбид
is_customized:
No

Најдобри понуди