• Обновено
WOSAWE Зима Рефлексивни кожна јакна мажите Термички Windproof водоотпорен Долг Ракав грб Облека Носат мотокрос јакни

WOSAWE Зима Рефлексивни кожна јакна мажите Термички Windproof водоотпорен Долг Ракав грб Облека Носат мотокрос јакни

Rating 
DEN 1400.00
DEN 2799.36
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Карактеристики на производот 1.Боја дизајн : ние мешана зелена и црвена лента со црна боја ,тоа не е монотоно кога јава 2. Рефлексивни дизајн : рефлексивни појас дизајниран од двете страни на градите,ќе ви овозможи да уживате безбедно ноќно возење 3.Јака : можете да го користите круг јака да се спротивстави на правец и да ви се термички во есен или зима 4.Единствена црвена патент : висок квалитет на патент е нашата основна цел 5.Џебовите : направивме голема џеб зад облека,може да се стави littke работи во тоа лесно 6. Водоотпорен платно : можете да го носат во дождовните ден но не поројниот дожд
Применливи
Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки
како и други рекреативни активности на отворено.
Пакет : 1 X парчиња на мотоцикл јакни

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
WOSAWE
Пол:
Унисекс
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Windproof
Тип На Објект:
Јакни
Објектот:
мотоцикл јакни
Модел:
BC266
Материјал:
100% polyamide
Големина:
S M L XL XXL
боја:
црвена зелена
Примена:
мотокрос велосипед пешачење

Најдобри понуди