• Обновено
Црното Злато Мажите Сатен Две-Лице Јакна Пролет, Есен е Реверзибилна Долги Ракави Грб Големина S M L XL XXL XXXL hombre chaqueta Mim01A

Црното Злато Мажите Сатен Две-Лице Јакна Пролет, Есен е Реверзибилна Долги Ракави Грб Големина S M L XL XXL XXXL hombre chaqueta Mim01A

Rating 
DEN 1277.00
DEN 1824.00
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Материјали : Свила Сатен Големина : S M L XL XXL XXXL Боја : Црна-Бургундија , Црно-Сребрена , Златна и Зелена , Сина-Црна , Морнарско Сина-Темноцрвена Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов трговија на Големо и на Мало
Мерењата е за алишта, а не и за телото, па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. ви благодариме!
Големина на Табелата во Градите, Висина, Големина : S 38" 5'9" - 5'11" Големина : M 40" Големина : L 42" Големина : XL 44"
5'11" - 6' Големина : XXL 48" Големина : XXXL 50"
Големина на Табелата во Градите, Висина, Големина : S 96cm 168cm-178cm Големина : M 101cm Големина : L 106cm Големина : XL 112cm
178cm-183cm Големина : XXL 122cm Големина : XXXL 127cm
Модата е Реверзибилна Две-Лице Кинески Мажите Кунг-фу Јакна Грб Големина S M L XL XXL XXXL
****************************************************
Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V. А Т или други Увозни Даноци, доколку тоа е потребно. Продавачот не е одговорен за Извозот на Даноци.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот item(s) во пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа го покажува вашето item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре. Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за вас лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од конкретна компанија.
****************************************************
Ракување и Превозот
Јас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објави на светот.
Воздухот Пошта може да пристигне во 15-30 дена
EMS може да пристигне во 6-12 дена
DHL/UPS/ТНТ може да пристигне во 4-7 дена
Објектот Истакна : ве Молиме запомнете дека Ракување со времето на сите елементи како што е подолу :
Облека : 3 Работни Дена*
Ние брод item(s) по Ракување со времето база на плаќање е сосема чиста.
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник. Поштарина вклучува превозот надомест, складирање, пакување, материјали, трошоци за гориво, кутии, етикети и пакување на трошоците. Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка. Ние не сме одговорни за царинските кои би можеле да бидат предизвикани многу ретко.
****************************************************
Плаќање
Јас ја прифати Кредитна Картичка , Западот се Обединат, и Банкарски Трансфер на Пари плаќање начин.
****************************************************
Размена и Политика на Враќање (30 Дена Гаранција за Враќање)
30 Дена Гаранција за Враќање услуги обезбедува тоа.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Тип:
Широк-waisted
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
QIANTANG
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Свила
Јака:
Мандарински Јака
Стил:
кинески стил
Обвивка Материјал:
Сатенски
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
Mim01A
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Материјал:
Свила Сатенски
Големина:
S M L XL XXL XXXL
боја:
Црна, Темноцрвена, Морнарско Сина, Сребрена, Зелена, Злато,
Стил:
јакна грб
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен ,
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Poplin

Најдобри понуди