• Обновено
До 2015 Европа и Америка Покажуваат Облекуваат Мажите пејачи bigbang ГД Црвена и црна матирано пластични спојување костими фаза облека !

До 2015 Европа и Америка Покажуваат Облекуваат Мажите пејачи bigbang ГД Црвена и црна матирано пластични спојување костими фаза облека !

Rating 
DEN 2640.00

Залиха
Во магацинот.


До 2015 Европа и Америка Покажуваат Облекуваат Мажите пејачи bigbang ГД Црвена и црна матирано пластични спојување костими фаза облека !
грб големина на табела
шорцеви големина на табела
Мерка со упатство . ве молиме овозможи 1-3 см грешка .
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга(ЕМС Бесплатен превозот)потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно..ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Облека Должина:
Краток
Манжетната Стил:
Rib ракав
Бренд Име:
nanseehome
Затворање Тип:
Патент
Маскирани:
No
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Spliced
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Материјал:
Памук
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
012
еврото и Американскиот пистата погледнете:
пејачи фустан
dj bigbang:
црна и црвена комбинација
Носии:
пластични спојување носии

Најдобри понуди