• Обновено
WOSAWE водоотпорен кожна Јакна Зимска Термички Топло јавањето Облека Велосипед Долг Ракав Јакна Windproof Грб

WOSAWE водоотпорен кожна Јакна Зимска Термички Топло јавањето Облека Велосипед Долг Ракав Јакна Windproof Грб

Rating 
DEN 1200.00
DEN 2399.04
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Производи Карактеристики
Погоден за ноќно возење, крос-кантри спорт
Водоотпорен и windproof материјал на предната страна
Анти-pilling и топол материјал на врати
Руно Поставата
Долго назад одржување на рамнотежа на јава
Пред zip џеб
Рефлексивни лак ленти предните и задните
рефлексивни патент
Полите ширина прилагодливи со лесен-за-користење опфатени кабелот затки и еластична нерешено-кабелот
Zip-под размавта и zip-пристаниште
Stow-далеку худ во јака
Рефлексивни лого на предната и задната
Назад 3 stow џебови
Пакет : 1 X парчиња мотоцикл јакни

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
WOSAWE
Пол:
Унисекс
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Windproof
Тип На Објект:
Јакни
Објектот:
windproof јакни
Пол:
Унисекс
Големина:
S M L XL XXL
Пакет:
ЈП Торба
Модел:
BC254
Карактеристики:
windproof топлинска

Најдобри понуди