• Обновено
2018 зима облека на децата каузална долг ракав монистра висока јака згусне сомот девојка pullovers палта за девојки деца outwear

2018 зима облека на децата каузална долг ракав монистра висока јака згусне сомот девојка pullovers палта за девојки деца outwear

Rating 
DEN 671.52

Залиха
Во магацинот.


големина информации
Дете Големина
НИ Големина
6
8
10
12
14
Детали Големина на овој Дизајн
Големина
120cm
130cm
140cm
150cm
160cm
Должина
55cm
58cm
61cm
64cm
67cm
Биста*2
37cm
38cm
39cm
40cm
41cm
Рамо
29cm
31cm
33cm
35cm
37cm
Sleeve
41cm
43cm
46cm
49cm
53cm
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.
Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.
Состојба
100% Сосема Нов /Без никакви додатоци
Забелешка
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Ткаенини
Полиестер
детали за производот

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Девојки
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Turtleneck
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
QM160986

Најдобри понуди