• Обновено
AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ БМВ 1 3 E81 E87 E90 E91 E92 6956716 64526956716

AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ БМВ 1 3 E81 E87 E90 E91 E92 6956716 64526956716

Rating 
DEN 8112.00

Залиха
Во магацинот.


Детали Точка БР. Г. ЅИД-Б-007 Име на Модел G. W. - 7 SEU17 C-6 PK-110 Компресор Тип 7 SEU17 C AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител НА АВТОМОБИЛИ БМВ Pully Дијаметар 110/115 MM Жлебови 6 A Оценет Напон 12 V ВЕТЕР : /GW(KG) 7.5/8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година 2005-2014 Апликација ОЕМ БР.
64526956716
64526956716-02
64529122618
64529122618-02
8629723
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Висина:
25cm
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
G. W.-7SEU17C-6PK-110
Објектот Ширина:
26cm
Автомобил Производител:
BMW
Година:
2005-2012
Специјални Функции:
авто ac компресор
Објектот Должина:
28cm
Материјал Тип:
Железо
Објектот Тежина:
7.5kg
Точка БР. :
Г. ЅИД-Б--007
Име На Модел :
G. W.-7SEU17C-6PK-110
Жлебови:
6PK
Автомобил Производител:
ЗА АВТОМОБИЛ БМВ
Pully Дијаметар:
110/115 MM
Ладилни :
R134a
Компресор Тип :
7SEU17C ac компресор
ОЕМ Бр.:
6956716 64526956716
Пакет Големина :
28cm x 26cm x 25cm
Volt:
12v

Најдобри понуди