• Обновено
НОВИОТ АВТОМОБИЛ AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ SUZUKI GRAND 2.5 2.7 ЗА АВТОМОБИЛ SUZUKI LIANA 1.3 1.6 2002-2005 95200-65DC1 95200-65DF1 9520065DA0

НОВИОТ АВТОМОБИЛ AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ SUZUKI GRAND 2.5 2.7 ЗА АВТОМОБИЛ SUZUKI LIANA 1.3 1.6 2002-2005 95200-65DC1 95200-65DF1 9520065DA0

Rating 
DEN 5755.20

Залиха
Во магацинот.


НОВИОТ АВТОМОБИЛ AC КОМПРЕСОР за АВТОМОБИЛ SUZUKI GRAND 2.5 2.7 ЗА АВТОМОБИЛ SUZUKI LIANA 1.3 1.6 2002-2005 95200-65 DC1 95200-65 DF1 9520065 DA0
Детали Точка БР. G. ЅИД SU-001 Име на Модел G. W.-10 S13 C-4 PK-108 Компресор Тип 10 S13 C AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител ЗА АВТОМОБИЛИ SUZUKI Pully Дијаметар 108 MM Жлебови 6 A Оценет Напон 12 V ВЕТЕР : /GW(KG) 7.5/8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година 2002 2003 2004 2005 Апликација
за автомобил Suzuki Liana 1.3-1.6 2002-2005
за автомобил Suzuki Grand 2.5 2.7 ОЕМ БР.
95200-67 D10
95200-65 DC1
95200-65 DF1
9520065 DA0
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Тежина:
7.5kg
Материјал Тип:
Други
Година:
2002-2005
Име На Модел:
G. W.-10S13C-4PK-108
Специјални Функции:
авто ac компресор
Објектот Должина:
28cm
Објектот Висина:
25cm
Жлебови:
4PK
Автомобил Производител:
За Автомобил Suzuki
Pully Дијаметар:
108MM
Ладилни :
R134a
Компресор Тип :
10S13C AC КОМПРЕСОР
Година:
2002-2005
Пакет Големина :
28cm x 26cm x 25cm
Volt:
12v
Боја Име:
Сребро.
Дел Бр.:
95200-65DC1 95200-65DF1 9520065DA0

Најдобри понуди