• Обновено
DKV14G ac компресор за автомобил Субару Шумарот 2.0 2.5 02-06 73111-SA000 73110-SA000 73121-SA000 506021-6432 68437 73111-AE090

DKV14G ac компресор за автомобил Субару Шумарот 2.0 2.5 02-06 73111-SA000 73110-SA000 73121-SA000 506021-6432 68437 73111-AE090

Rating 
DEN 5760.00

Залиха
Во магацинот.


DKV14 G ac компресор Субару Шумите 2.0 2.5 02-06 Baja Наследство
73111-SA000 73110-SA000 73121-SA000 506021-6432 68437 73111-AE090
Детали Точка БР. Г. ЅИД-SUB-007 Име на Модел G. W.-DKV14 G-4 PK-125 Компресор Тип DKV14 G КОМПРЕСОР Автомобил на Одлуки ЗА АВТОМОБИЛ СУБАРУ Pully Дијаметар 125 MM Жлебови 4 PK Оценет Напон 12 V ВЕТЕР : /GW(KG) 7.5/8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година 2002 2003 2004 2005 2006 Апликација
ЗА АВТОМОБИЛ SURBARU FORSTER 2.0
ЗА АВТОМОБИЛ СУБАРУ FORSTER 2.5 ОЕМ БР.
73110-SA000
73111-AE090
73111-SA000
73111-SA001
506021-6432
506021-6433
506221-4510
73121-SA000
06221-4510
Осветленост # 73111 SA001
73111 SA001
73110 SA000
73111 AE090
73111 SA000
Четири Сезони 68437
4 S НЕ# 68437
Кинескиот Ѕид A/C Компресор за :
многу видови на автомобили .
Некои објекти се freeshipping и некои се даваат голем попуст. Ако у не може да се најде модел што треба , ве молиме контактирајте со нас. Skype : ivyzeng9
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Тежина:
7.5kg
Година:
2002-2006
Име На Модел:
G. W.-DKV14G-4PK-125
Материјал Тип:
Железо
Специјални Функции:
авто ac компресор
Објектот Должина:
28cm
Објектот Висина:
25cm
Точка БР. :
Г. ЅИД-SUB-007
Име На Модел :
G. W.-DKV14G-4PK-125
Жлебови:
4PK
Автомобил Производител:
Субару
Pully Дијаметар:
125mm
Ладилни :
R134a
Компресор Тип :
DKV14G АВТО AC КОМПРЕСОР
Година:
02-06
ОЕМ Бр.:
73111-SA000 73110-SA000 73121-SA000 506021-6432 68437 73111-AE090
Volt:
12v

Најдобри понуди