• Обновено
AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ БМВ 5 E39 530 535 540 520 528 ЗА АВТОМОБИЛ БМВ 5 E39 7 E38 3 E46 Z8 E52 6910458 6911340 64526914370 64526910458

AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ БМВ 5 E39 530 535 540 520 528 ЗА АВТОМОБИЛ БМВ 5 E39 7 E38 3 E46 Z8 E52 6910458 6911340 64526914370 64526910458

Rating 
DEN 7152.00

Залиха
Во магацинот.


Детали Точка БР. Г. ЅИД-Б-008 Име на Модел G. W.-7 SBU16 C-5 PK-110 Компресор Тип 7 SBU16 C ac компресор Автомобил Производител на автомобили бмв Pully Дијаметар 110mm Жлебови 5pk Оценет Напон 12v ВЕТЕР : /GW(KG) 7.5/8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Масло PAG46 160 ML Година 1995-2005 Апликација ОЕМ БР.
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Висина:
25cm
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
G. W.-7SBU16C-5PK-110
Објектот Ширина:
26cm
Автомобил Производител:
BMW
Година:
N/A
Специјални Функции:
авто ac компресор
Објектот Должина:
28cm
Материјал Тип:
Други
Објектот Тежина:
7.5kg
Точка БР. :
Г. ЅИД-Б-008
Име На Модел :
G. W.-7SBU16C-5PK-110
Жлебови:
5PK
Автомобил Производител:
ЗА АВТОМОБИЛ БМВ
Pully Дијаметар:
110mm
Ладилни :
R134a
Компресор Тип :
7SBU16C AC КОМПРЕСОР
Дел Бр.:
6910458 6911340 64526914370 64526910458
Volt:
12v
Delivry:
брза испорака

Најдобри понуди