• Обновено
Бренд нови авто ac компресор за Автомобил Suzuki Grand Vitara 2006 2007 2008 12V R134a PV4

Бренд нови авто ac компресор за Автомобил Suzuki Grand Vitara 2006 2007 2008 12V R134a PV4

Rating 
DEN 7152.00

Залиха
Во магацинот.


ЗА АВТОМОБИЛ SUZUKI AC КОМПРЕСОР за автомобил Suzuki Grand Vitara G. W. - DCS-141 C-4 PK-110
Детали Точка БР. G. ЅИД SU-007 Име на Модел G. W. - DCS-141 C-4 PK-110 Компресор Тип DCS-141 C AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител ЗА АВТОМОБИЛИ SUZUKI Pully Дијаметар 110mm Жлебови 4 PK Оценет Напон 12 V ВЕТЕР : /GW(KG) 7.5/8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година 2006 2007 2008 Апликација За Автомобил Suzuki Grand Vitara ОЕМ БР. 9520064 JC0
Кинескиот Ѕид A/C Компресор за :
многу други видови на автомобили .
Некои објекти се freeshipping и некои се даваат голем попуст. Ако у не може да се најде модел што треба , ве молиме контактирајте со нас. Skype : ivyzeng9
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Тежина:
7.5kg
Име На Модел:
G. W. - DCS-141C-4PK-110
Година:
2006 2007 2008
Материјал Тип:
Железо
Специјални Функции:
авто ac компресор
Објектот Должина:
28cm
Објектот Висина:
25cm
Година:
2006 2007 2008
Жлебови:
4PK
Автомобил Производител:
За Автомобил Suzuki
Pully Дијаметар:
110mm
Ладилни :
R134a
Компресор Тип :
10S13C AC КОМПРЕСОР
Пакет Големина :
28cm x 26cm x 25cm
Volt:
12v
Боја Име:
Сребро.
Примена:
за Автомобил Suzuki Grand Vitara

Најдобри понуди