• Обновено
16 Парчиња 40*40mm Нерѓосувачки Челик прав Агол Агол заграда голема Заграда

16 Парчиња 40*40mm Нерѓосувачки Челик прав Агол Агол заграда голема Заграда

Rating 
DEN 676.80

Залиха
Во магацинот.


16 Парчиња Агол Заграда
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина на : 40*40mm
Дупка со дијаметар : 5mm
Дебелина : 1.7 мм
[ве молиме видете слика 2 за детали големина]
Пакетот вклучува :
16 Парчиња Агол Заграда

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Агол Загради

Најдобри понуди