• Обновено
32 Парчиња 40*40mm Нерѓосувачки Челик Т Форма за Рамен Агол заграда голема Заграда

32 Парчиња 40*40mm Нерѓосувачки Челик Т Форма за Рамен Агол заграда голема Заграда

Rating 
DEN 643.20

Залиха
Во магацинот.


32 Парчиња Рамен Агол Заграда
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина на : 40*40mm
Дупка со дијаметар : 4mm
Дебелина : 0.9 милиметри
[ве молиме видете слика 2 за детали големина]
Пакетот вклучува :
32 Парчиња Рамен Агол Заграда

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Агол Загради

Најдобри понуди