• Обновено
4 Парчиња 65*65mm Нерѓосувачки Челик прав Агол Агол заграда голема Заграда

4 Парчиња 65*65mm Нерѓосувачки Челик прав Агол Агол заграда голема Заграда

Rating 
DEN 547.20

Залиха
Во магацинот.


4 Парчиња Агол Заграда
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 65*65mm
Дупка со дијаметар : 5mm
Дебелина : 2.3 mm
[ве молиме видете слика 2 за детали големина]
Пакетот вклучува :
4 Парчиња Агол Заграда

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Агол Загради

Најдобри понуди