• Обновено
Ајкула перка антена посебен автомобил радио aerials авто антена сигнал за Киа Рио К2 К3

Ајкула перка антена посебен автомобил радио aerials авто антена сигнал за Киа Рио К2 К3

Rating 
DEN 475.20

Залиха
Во магацинот.


На дното дупка големина : 10x6.2 cm,pls направени сигурни дека вашата оригинална
антена база големина помалку од тоа,во спротивно,тоа не може да се инсталира.
Ве молиме купи Супер ајкула антена,тоа одговара поголема база.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Aerials
Објектот Висина:
6.3cm
Бренд Име:
DA
Име На Модел:
Рио
Frequence Опсег:
FM/AM
Објектот Ширина:
7.7cm
Модел Година:
сите
Автомобил Производител:
Kia
Специјални Функции:
радио антена
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Објектот Должина:
16.9cm
Материјал Тип:
ABS,Пијано боја
Објектот Тежина:
0.13kg

Најдобри понуди