• Обновено
Нерѓосувачки челик овошје фах мода swan дизајн овошје плоча десерт чинија салата чинија, кујна додаток

Нерѓосувачки челик овошје фах мода swan дизајн овошје плоча десерт чинија салата чинија, кујна додаток

Rating 
DEN 1372.80

Залиха
Во магацинот.

детали за производот

Основни карактеристики

боја:
Злато, Сребро.
Лист Големина:
16cm
Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Обликот:
Нередовните
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ANDAZIYAN
Број На Модел На:
V756
Техника:
On-стаклен
Плоча Тип:
плоча јадење
боја:
Сребро, Злато

Најдобри понуди