• Обновено
Врвен Квалитет на Полначот 19V 4.74 НА 90W за Toshiba Satellite Про L840 L840D L850 L850D L845 L855 L855D L875 L870 L870D Серијата

Врвен Квалитет на Полначот 19V 4.74 НА 90W за Toshiba Satellite Про L840 L840D L850 L850D L845 L855 L855D L875 L870 L870D Серијата

Rating 
DEN 602.00
DEN 926.40
-35 %

Залиха
Во магацинот.


Врвен Квалитет на Полначот 19 V 4.74 НА 90 W за Toshiba Satellite Про L840 L840 D L850 L850 D L845 L855 L855 D L875 L870 L870 D Серијата
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19 V / 4.74 НА
-Конектор Големина : 5.5 мм x 2,5 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Врвен Квалитет Полначот 19 V 4.74 НА 90 W за Toshiba Satellite Про L840 L840 D L850 L850 D L845 L855 L855 D L875 L870 L870 D Серијата
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Основни карактеристики

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
за toshiba
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За TOSHIBA Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5*2,5 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19v 4.74 на 90w
гаранција:
3 Години

Најдобри понуди