• Обновено
Нова 2 x Автомобил КРИЕШЕ Држачот за Сијалица База H7 За Бенц За За BMW X5 За За Ауди А6 За Тојота Reiz [C204]

Нова 2 x Автомобил КРИЕШЕ Држачот за Сијалица База H7 За Бенц За За BMW X5 За За Ауди А6 За Тојота Reiz [C204]

Rating 
DEN 167.00
DEN 175.20
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Опис :
Нето Тежина : 8g
Количина : еден пар
Состојба : Нова
Одговара за H7 БМВ Х5/ За АУДИ А6/ За ТОЈОТА REIZ,Xenon Светилки конверзија штекер /Светилка база/КРИЕШЕ носителот
Ќе ви овозможи да се инсталира КРИЕШЕ комплет без промена.
Со адаптери, на КРИЕШЕ светилки можат да бидат заклучени во вашиот автомобил е парк светлата домување цврсто
Пакување, вклучувајќи :
2 X КРИЕШЕ Носители Адаптер Сијалица БазаМеѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

Основни карактеристики

Име На Модел:
H7
Бренд Име:
Wotefusi
Температура На Боја:
3000K
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла

Најдобри понуди