• Обновено
14pcs ПРЕДВОДЕНА од паркинг позиција сијалицата + Внатрешни работи купола мапата Светлина Комплет пакетот за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 МК 6 VI MK6 MKVI GTI (2010-2014)

14pcs ПРЕДВОДЕНА од паркинг позиција сијалицата + Внатрешни работи купола мапата Светлина Комплет пакетот за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 МК 6 VI MK6 MKVI GTI (2010-2014)

Rating 
DEN 1295.52

Залиха
Во магацинот.

Овој дел е компатибилен со 9 возило(s) Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 2014 "ФОЛКСВАГЕН" Голф,GTI сите Сите 2013 "ФОЛКСВАГЕН" Голф,GTI сите Сите 2012 "ФОЛКСВАГЕН" Голф,GTI сите Сите 2011 "ФОЛКСВАГЕН" Голф,GTI сите Сите за 2010 година "ФОЛКСВАГЕН" GTI,Голф Град,Голф сите Сите
Компанијата вовед :
ZOOMSEEZ е бренд на zsled Optoelectronic ко.ltd. Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007 година во Dongguan Град во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Ние само го користите врвен квалитет на led.
Опис на производот :
LED светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла внатрешни работи осветлување за вашиот автомобил.
ZOOMSEEZ LED внатрешни работи за полнење за (2010-2014) "ФОЛКСВАГЕН" Golf Mk6 GTI вклучува 14 PC led светла. Овој Комплет доаѓа со сите светла кои ви се потребни за внатрешни работи.
14pc canbus Грешка слободни "ФОЛКСВАГЕН" Golf Mk6 GTI LED внатрешни работи светлина комплет пакетот (2010-2014)
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела / Ладно бела ( ладно бела има малку сино) Долг живот достигнува до 50.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
Пакетот вклучува : Пред Куполата/Мапа Светла - 3pc Задните Купола/Мапа Светла - 2pc Суета Огледало светлина-2pc Багажникот светло-1pc Ракавица кутија светлина-1pc Footwell светлина-2pc Паркинг позиција светлина-2pc Екстра лесно-1pc
Производ слики :
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел.
Превозот политика на Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод предмети од Кина пост & Хонгконг пост Воздухопловната, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби. Преку Воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји (со Исклучок на Италија, Русија и Бразил). Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царинската управа. Проценето Време на Испорака од Кина Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Mail.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Голф-Година:
2013,2011,2012,2014,2010
Температура На Боја:
6000K
Фолксваген Модел:
Голф
Име На Модел:
голф 6
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Lumens:
80-150lm/сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
ZOOMSEEZ мало сандак
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела, кул бело
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија светлина
Осветленост Дел Број:
ФОЛКСВАГЕН golf MK6 GTI внатрешни работи Led пакет
живот време:
50000 часа
Сертификат:
CE, RoHS

Најдобри понуди