• Обновено
LED Задни-view Огледало Светла Со Капак, Жолта Пак Сигнали + светилки drl +Groud Светилка случај за Хонда Поток ( RN 1/2/3/4/5) 2000~06

LED Задни-view Огледало Светла Со Капак, Жолта Пак Сигнали + светилки drl +Groud Светилка случај за Хонда Поток ( RN 1/2/3/4/5) 2000~06

Rating 
DEN 10559.52

Залиха
Во магацинот.


LED Посветен на тркалата-видете огледало светла со капак, жолти LED пак сигнали светлина + бела светилки drl + земјата светилка случај за Хонда Поток ( RN 1/2/3/4/5) 2 000~2006 Јапонија , направени во Тајван, бесплатен превозот! Пл потврди овој модел е погоден за вашиот автомобил пред да го стави на ред, ви благодарам! Овој модел е LED светло + маска!! Оваа маска е само материјал (крем боја или црна боја ) , кога купувачот добиваат парцела, треба spary тоа сликарство!
Подобрена LED светло
Применливи модели направени година) :
случај за H. ONDA ПОТОК (RN 1/2/3/4/5) 2000~2006 JAPEN
Производ Материјал : ABS материјал + LED светилка монистра
Боја : бела+ жолта
Пакувањето на производот : LED светло 1pair + 1 пар маска
Инсталација :
Т тој оригинални автомобил rearview огледало надградба инсталација
(ПС : кабел повеќе комплицирано, изградба од страна на професионални техничари, но употребата на сила е многу светла, убава и практична)
Нашите rearview огледало производи од ТАЈВАН (Кина), сите производи се подложени на строги 3 C и E-МАРК сертификација, обезбедување на квалитет, целосна опрема, производи се продаваат во светот депо DELER (4 S продавница), повеќето modelsare продаваат, каква било потреба може да ни се јавите.
Производ Процес :
Овој производ е направен од високо-квалитет, ултра-висока осветленост LED светла, силна стабилност; Материјал оригинални депо, 100% водоотпорни, приватен автомобил дизајн, совршено одговараат со оригиналниот автомобил.
Карактеристики :
Оригиналниот автомобил без светла rearview огледало покрие директна замена за задниот дел на возилото-видете огледало покрие со LED светла.
Автомобилот отворете го претвори сигнал, може да го зголеми убавина и движење за да се подобри безбедноста на сообраќајот.
Answer : ___________________________ Note :
Rearview огледало светилка покрие боја е обичен боја (без боја). По приемот на стоката, купувачите треба да спреј во боја (тие треба да се во боја).
Овој производ се увезува од Тајван. Под нормални околности, ќе имаме инвентар. Ако нашите акции привремено, треба да нарачате од Тајван, испорака период за 10 работни дена .
Rearview огледало покрие со LED светла, имаме 100 различни посветен на производи , кои ги покриваат главните модели.
Ако не се најде производот погоден за вашиот автомобил во нашата продавница, можете да им даде на вашиот автомобил модел за нас, И w e ќе видите ако w e имаат применливи производи.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Пак Сигнал
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Тежина:
1.2
Име На Модел:
CH109F+W017
Бренд Име:
Јули Кралот
Напон:
12V
Wattage:
2.3W
Lumens:
-
Тип На Објект:
Посветен LED задни-view огледало светла
Автомобил Производител:
случај за Хонда Поток ( RN 1/2/3/4/5)

Најдобри понуди