• Обновено
11 X canbus грешка слободни за Фолксваген CC LED Внатрешни работи целосна Светлина Комплет пакетот (2009-2012)

11 X canbus грешка слободни за Фолксваген CC LED Внатрешни работи целосна Светлина Комплет пакетот (2009-2012)

Rating 
DEN 1151.52

Залиха
Во магацинот.

Овој дел е компатибилен со 5 возило(s) Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 2013 "ФОЛКСВАГЕН" CC сите Сите 2012 "ФОЛКСВАГЕН" CC сите Сите 2011 "ФОЛКСВАГЕН" CC сите Сите за 2010 година "ФОЛКСВАГЕН" CC сите Сите 2009 "ФОЛКСВАГЕН" CC сите Сите
Компанијата вовед :
КП.ѕвезда е бренд на zsled Optoelectronic ко.ltd. Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007 година во Dongguan Град во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Ние само го користите врвен квалитет на led.
Опис на производот :
LED светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла внатрешни работи осветлување за вашиот автомобил.
КП.ѕвезда LED внатрешни работи за полнење за 2009-2012 "ФОЛКСВАГЕН" CC вклучува 11 PC led светла. Овој Комплет доаѓа со сите светла кои ви се потребни за внатрешни работи.
11pc canbus Грешка слободни CC LED внатрешни работи светлина комплет пакетот(2009-2012)
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела / Ладно бела ( ладно бела има малку сино) Долг живот достигнува до 50.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
Пакетот вклучува : Пред Куполата/Мапа Светла - 2pc Задните Купола/Мапа Светла - 3pc Суета Огледало/Sunvisor lights-2pc Багажникот светло-1pc Ракавица кутија светлина-1pc Табличка светлина-2pc
слики :
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел.
Превозот политика на Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод предмети од Кина пост & Хонгконг пост Воздухопловната, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби. Преку Воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји (со Исклучок на Италија, Русија и Бразил). Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царински
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
CC-Година:
2012,2010,2011,2009
Објектот Тежина:
0.2kg
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Фолксваген Модел:
CC
Wattage:
1.5-2.5W /bulb
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Lumens:
80-150lm/сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени јас
Пакет:
КП.ѕвезда на мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија светлина
Осветленост Дел Број:
CC внатрешни работи Led пакет
живот време:
50000 часа
Led Извор:
Висок Квалитет led чип
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла

Најдобри понуди