• Обновено
Еден Комплет 2 парчиња Бела LED Број Табличка Светлина Canbus Грешка за Слободни Порше 911 Carrera 993 996 986

Еден Комплет 2 парчиња Бела LED Број Табличка Светлина Canbus Грешка за Слободни Порше 911 Carrera 993 996 986

Rating 
DEN 1382.00
DEN 1728.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Еден Комплет 2 парчиња ЛЕД Број Табличка Светлина Canbus Грешка Слободни
Опис : 2 парчиња (пар) на 18 висока моќност SMD LED Табличка Светлина светилка 6000 K ксенон HID бела боја на светлина Што ја промените вашата жолтеникаво Табличка сијалица за овој супер xenon светла бела Висока Моќност LED сијалица; за да одговара со најновите JDM/Европскиот поглед
Детали Спецификации и Карактеристики : Специјално дизајнирани Без Предупредување Грешки код, крушка-out порака за предупредување порака; Без компјутер репрограмирање потребни Секоја Табличка Светлина опрема со 18 висока моќност SMD LED чипови Емитуваат 6000 K xenon Бела боја, долготраен живот; Шок и Вибрации Отпорни Лесна инсталација, Директна замена со ОЕМ квалитет и fitment; Plug and Play, брза размена на Инстант Start-Up Време од Една година гаранција на производот
Апликации Fitment на овој 18 SMD LED xenon Бела Табличка Светлина светилка :
Испорака :
1>.Воздухот mail : Генерално, 7-15 работни денови на светот.
2>.Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.
Гаранција&Враќање :
1>.Ние снабдување со 2 години гаранција за сите наши објекти.
1>.Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бара од нас за помош!
Pls ни даде можност да се expain или решавање на проблеми за вас со 48 часа,Tks и Уживаат во Шопинг!
Нашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong.Имаме стотици предмети доведоа автомобил светла.Ако ви треба нашиот каталог,ве молиме контактирајте ме.Многу благодарам!

Основни карактеристики

Бренд Име:
yobuyyowin
Тип На Објект:
Табличка Светла
Wattage:
10W
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Производител:
Порше

Најдобри понуди