• Обновено
Иако нема-дупка стил еднофазен Микро менувач ac мотор за намалување на индукција опрема моторни 6W 15W 25W 60W 120W 200W 14 компјутери во колет

Иако нема-дупка стил еднофазен Микро менувач ac мотор за намалување на индукција опрема моторни 6W 15W 25W 60W 120W 200W 14 компјутери во колет

Rating 
DEN 56280.00

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на Curitis Автоматизација Индустрија Co.,Ltd !
Ние и ветуваме на понуда на најдобар квалитет, конкурентна цена,добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
Иако нема-дупка стил еднофазен Микро менувач ac мотор за намалување на индукција опрема моторни 6 W 15 W 25 W 60 W 120 W 200 W 14 компјутери во парцела 1. 2 IK6 GN-C/2 GN200 K 2 pc 2. 2 IK6 GN-C/2 GN100 K 2 pc 3. 3 IK15 GN-C_3 GN100 K 3 pc 4. 4 IK25 GN-C_4 GN50 K 3 pc 5. 5 IK60 GN-СП/5 GN25 K 2 pc 6. 5 IK120 GU-СП/5 GU25 KB 1 компјутер 7. 6 IK200 GU-СП/5 GU15 K 1 компјутер
Главната Спецификации :
Мотор Мотор со gearhead Модел
Доведе Жица Тип На Моќ
W Напон
V Фреквенција
Hz Тековната
Оценет Вртежен Момент
m N.м Cid Излезна Брзина
вртежи во минута Излезен вртежен момент
Н. м 2 IK6 GN-C 6 1 PH 220 50 0.13 48 200 : 1 7.5 3.0
Мотор Мотор со gearhead Модел
Доведе Жица Тип На Моќ
W Напон
V Фреквенција
Hz Тековната
Оценет Вртежен Момент
m N.м Cid Излезна Брзина
вртежи во минута Излезен вртежен момент
Н. м 2 IK6 GN-C 6 1 PH 220 50 0.13 48 100 : 1 15 3.0
Мотор Мотор со gearhead Модел
Доведе Жица Тип На Моќ
W Напон
V Фреквенција
Hz Тековната
Оценет Вртежен Момент
m N.м Cid Излезна Брзина
вртежи во минута Излезен вртежен момент
Н. м 3 IK15 GN-C 15 1 PH 220 50 0.20 125 100 : 1 15 2.7
Мотор Мотор со gearhead Модел
Доведе Жица Тип На Моќ
W Напон
V Фреквенција
Hz Тековната
Оценет Вртежен Момент
m N.м Cid 4 IK25 GN-C 25 1 PH 220 50 0.25 200 50 : 1 Мотор Мотор со gearhead Модел
Доведе Жица Тип На Моќ
W Напон
V Фреквенција
Hz Тековната
Оценет Вртежен Момент
m N.м Cid 5 IK60 GU-СП 60 1 PH 220 50 0.5 470 25 : 1
Мотор Мотор со gearhead Модел
Доведе Жица Тип На Моќ
W Напон
V Фреквенција
Hz Тековната
Оценет Вртежен Момент
m N.м Cid 5 IK120 GU-СП 120 1 PH 220 50 1.0 930 25 : 1
Други напон на располагање за овој модел што се : 3phases,110 V
Други cid достапен и за овој модел : 3 : 1, 3.6 : 1, 5 : 1, 6 : 1, 7.5 : 1, 9 : 1, 12.5 : 1, 15 : 1, 18 : 1, 25 : 1, 30 : 1, 36 : 1, 50 : 1, 60 : 1, 75 : 1, 100 : 1, 120 : 1, 150 : 1, 180 : 1;200 : 1
Pls ни ги испратите вашите потребни напон и cid остави порака.
Тие се лесни за инсталација и одржување.
Повеќе стоки ве молиме кликнете на линкот како што е подолу :
Ние можеме да дизајнираме според клиентите барања.
Ви благодариме за вашето внимание !
Повратни информации :
ти посакуваме се задоволни со вашето купување. кога трансакцијата е завршена, и ако сте задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. ние работиме многу напорно за вас 100% позитивни повратни информации .
Се разбира,кога имате некои прашања или ploberms во врска со нашите производи или услуги,ве молиме да ги споделите со нас ,ние ќе се потрудиме да го решат тоа.

Основни карактеристики

сертификација:
ROHS,CE,УЛ,CCC,VDE
Фреквенција:
50Hz/60Hz
Излезна Моќност:
6W 15W 25W 60W 120W 200W
Заштита На Функција:
Капе-доказ
AC Напон:
208-230 / 240 V
Тип:
Индукција На Моторни
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Број На Модел На:
2IK6GN-C/2GN200K-100k-3IK15GN-В
Фаза:
Еднофазен
Почнувајќи Вртежен Момент:
48-930 м.N.м
вратило тип:
назабена окно
Cid:
15K или 25KB или 100K или 25K или 50К или 200K
Тип:
ac мотор менувач
is_customized:
Yes

Најдобри понуди