• Обновено
Универзална Нас Во Еу Plug Сад Да Евра Европа Патување Бел Ѕид Ac Полнач Во Штекер Адаптер Конвертор 2 Круг Приклучок За Внесување Pin

Универзална Нас Во Еу Plug Сад Да Евра Европа Патување Бел Ѕид Ac Полнач Во Штекер Адаптер Конвертор 2 Круг Приклучок За Внесување Pin

Rating 
DEN 53.00
DEN 61.44
-14 %

Залиха
Во магацинот.


[xlmodel]-[custom]-[35656]
[xlmodel]-[custom]-[35656] Детали за Производот Опис
100% 5 YOA Бренд Нови Оригинални и Висок квалитет Адаптер
Спецификации :
Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба
Мала тежина, Plug and play топла замена, лесен за инсталација и употреба
Се конвертира AC plug од НАС да Евра
НИ ЕУ приклучок адаптер
Влез : (2 рамни pin) НИ женски socket
Излез : (2 круг pin) и ЕУ Plug Иглички
5 V - 250 V AC, 0.5 A - 10 A
Лесен за употреба, plug and play
Големина : 43x36x13mm или 1.70x1.41x0.54in
Нето Тежина : 8 ~ 10 g / Pc
Боја : Црна / Бела
Пакетот вклучува :
НИ ЕУ Моќ Plug Конвертор Адаптер
Продажен Број : 4pcs
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655] Услуга
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Одберете трошоците за Превозот
Ова е Ali Express транспорт, економски и популарни.
Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, ве Молиме Изберете трошоците за Превозот >$ 5
Одберете трошоците за Превозот >$ 5 или вкупниот износ на нарачки $ 5, можете да ги пратите на целосна превозот информации
Ние предлагаме да додадете објекти во количката, плати едно време, заштеда на трошоци.
Тарифа : Купувачот Продавачот не признава било каква форма на даночни трошоци, како што се пополни во декларираната вредност ќе биде најниската цена, купувачот разумен даночно избегнување.
Повратни информации : Кога ќе наидете на проблеми, ве молиме контактирајте со нас дека ние мора да се справи со навремено. Не се отвори спорот.
Време на испорака : 30-60 дена под нормални околности, кога случај на виша сила, ќе биде одложен 20 дена. Ние ќе се прошири и на заштита на време купувачот.
Превоз : Цел на повеќе од $ 5 регистрирани транспорт, можете да следење ред информации. Цел износ помалку од US $ 5 не е регистрирана, односно само половина од патеката. Сепак, во исто време на испорака.
[xlmodel]-[производи]-[37211]
[xlmodel]-[производи]-[37211]
[xlmodel]-[производи]-[37211]
[xlmodel]-[производи]-[37211]
[xlmodel]-[производи]-[37211]
[xlmodel]-[производи]-[37211]
[xlmodel]-[производи]-[37211]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне .. ПЛАЌАЊЕ : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. ПРЕВОЗОТ : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку e Packet/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. -Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
F1203-4
Излез Тип На:
AC
Употреба:
Префрлување
is_customized:
Yes
врска:
Приклучок Во

Најдобри понуди