• Обновено
Пескарење Појас 30 * 533 мм со Ронки 60 80 100 120 180 240 320 400 600 за Појас Сандер алат Додатоци

Пескарење Појас 30 * 533 мм со Ронки 60 80 100 120 180 240 320 400 600 за Појас Сандер алат Додатоци

Rating 
DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Ронки:
60, 80, 100, 120, 180, 600, 270, 320, 400
Број На Модел На:
1
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
сандер појас

Најдобри понуди