• Обновено
Полирање Сандер Backer Плоча чекалницата дреме Кука Јамка Пескарење Диск Подлога 3 75MM S08 Капка брод

Полирање Сандер Backer Плоча чекалницата дреме Кука Јамка Пескарење Диск Подлога 3 75MM S08 Капка брод

Rating 
DEN 67.00
DEN 81.12
-17 %

Залиха
Во магацинот.


Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.
Опис : Материјал : Метал + гума Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Дијаметар : 3" 75mm Полирање фах припаѓаат на пневматски алатка додаток производи за пневматски алатки и брусен лим (фланелен боксери мелење, дробење на газа) употреба. Достапни се вметнат собираат sandpaper лист, волна топката. За мелење, полирање. За дрво, метал и други материјали површина полирање, брусење. Со висока ефикасност, добра вентилација, лесен за употреба и така натаму.
Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1 носители cm грешка,ви благодарам. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Полирање Плоча

Основни карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Абразивни Диск

Најдобри понуди