• Обновено
100Pcs 13mm Волна Почувствува Полирање Чистење Подлога + 2 месо тело За Dremel Мелење Тркала S08 Капка брод

100Pcs 13mm Волна Почувствува Полирање Чистење Подлога + 2 месо тело За Dremel Мелење Тркала S08 Капка брод

Rating 
DEN 97.00
DEN 117.60
-18 %

Залиха
Во магацинот.


Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.
Материјал : Волна Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Волна полирање тркало широко се користи во цилиндар понесе мелница, цевки, мелење, мувла, медицинска опрема, убавина опрема, златен и сребрен накит, нерѓосувачки челик, стакло опрема, машини делови и други посебни рафинирање процес. Инсталирање на електрична мелница. Погоден за дрво, нуклеарна резба, жад, слонова коска, итн. Високо-квалитетна волна тркала, лесно да се замени
Спецификации : Волна полирање тркала дебелина : 9mm Волна полирање тркала дијаметар : 13mm Shanks Дијаметар : 3.2 милиметри Кол : 1 PC Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
100 Волна полирање Тркала и 2 менгеме shanks

Основни карактеристики

Бренд Име:
YOFE
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
OTHER
Тип:
полирање тркала

Најдобри понуди