Mallmaximum.news капка обетки Страница на категоријата 1

Сите категории

Сите категории

Mallmaximum.news капка обетки Страница на категоријата 1

Со сето ова. 749 прехранбени производи.

Екран 1-28 749 предлози
Мис Дама Зголеми Златна боја имитација бисер Гроздобер Круг имитација бисер Обетки Wholesales Мода Накит за жените MLY4951
 • Обновено

Мис Дама Зголеми Златна боја имитација бисер Гроздобер Круг имитација бисер Обетки Wholesales Мода Накит за жените MLY4951

DEN 120.00 141.60

18 K Злато Позлатен имитација бисер Гроздобер Круг имитација бисер ОбеткиМатеријали : Легури, Electroplating КС злато , Увозот дијамантБои : Погледнете Како ДеталиEarring Големина : 15mm*15mmТежина : 5g / парче

Моден Earring 2014 Година Во Нова Капка Dangle Срцето Обетки За Жените Свадба Накит Пурпурна Циркон Кристал Обетки Кристал 20653
 • Обновено

Моден Earring 2014 Година Во Нова Капка Dangle Срцето Обетки За Жените Свадба Накит Пурпурна Циркон Кристал Обетки Кристал 20653

DEN 621.60

Опис Ова е домот на срцето прободен earring ,Тоа го направија со многу јасни кристали и виолетова циркони во метална база.Многу убава! Материјали Легури,Кристали Метал Родиум Позлатен Виолетова Боја ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект...

класичен четири лист стил 925 фунта на сребрена капка ® и обетки за жените wholeale накит топла продаде
 • Обновено

класичен четири лист стил 925 фунта на сребрена капка ® и обетки за жените Wholeale накит топла продаде

DEN 312.00

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

PATICO Вистински Вистински 925 Фунта Сребрена Свадба Накит За Жените Долг Синџир Капка Обетки Со Сини CZ Кристал Партија Уво Подароци
 • Обновено

PATICO Вистински Вистински 925 Фунта Сребрена Свадба Накит За Жените Долг Синџир Капка Обетки Со Сини CZ Кристал Партија Уво Подароци

DEN 82.00 132.00

1)Боја : Како На Сликата2)Материјал : стакло,Cubiz Циркони,Сребро 9253)ГОЛЕМИНА : 8mm Каменконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен1...

Женска Накит Dangle Обетки За Свадби Капка Цвет Обетки W/ Виолетова Циркон Кристал Кристал Earring Бесплатен Превозот 20658
 • Обновено

Женска Накит Dangle Обетки За Свадби Капка Цвет Обетки W/ Виолетова Циркон Кристал Кристал Earring Бесплатен Превозот 20658

DEN 390.00 765.60

Опис Ова е прилично вода капка прободен earring,Тоа го направија со многу јасни кристали и виолетова циркони во метална база...

Бесплатен Превозот Мода Jewelrly Цвет Бисер Нов Зеланд Abalone Школка Dangle Обетки 1Pair U164
 • Обновено

Бесплатен Превозот Мода Jewelrly Цвет Бисер Нов Зеланд Abalone Школка Dangle Обетки 1Pair U164

DEN 191.04

Состојба : Нова без ознаки* Големина на(Приближно) : 34 MM (лежиште)* Должина(Приближно) : 56 MM* Количина : 1 Парза објектитеБојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќањеНие се обезбеди во Светот Бесплатна Испорака .ние ќе испрати редоследот по 2448 часа по уплатата примена.ПревозотНормално, нашиот времето за испорака е 718 работни дена.Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас...

Моден обетки трендовски накит dangle earring женска обетки домот подароци најдобри пријатели Капка Обетки(E0011)
 • Обновено

Моден обетки трендовски накит Dangle Earring женска обетки домот подароци најдобри пријатели Капка Обетки(E0011)

DEN 346.00 388.32

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаСЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Обетки

925 фунта сребро обетки долго дел на високо-одделение темперамент снегулка обетки
 • Обновено

925 фунта сребро обетки долго дел на високо-одделение темперамент снегулка обетки

DEN 490.00 576.00

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Бесплатен Превозот Мода Jewelrly Круг Нов Зеланд Abalone Школка Dangle Обетки 1Pair U125
 • Обновено

Бесплатен Превозот Мода Jewelrly Круг Нов Зеланд Abalone Школка Dangle Обетки 1Pair U125

DEN 125.28

Состојба : Нова без ознаки* Големина на(Приближно) : 25 X25 MM (лежиште)* Должина(Приближно) : 50 MM* Количина : 1 Парза објектитеБојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќањеНие се обезбеди во Светот Бесплатна Испорака .ние ќе испрати редоследот по 2448 часа по уплатата примена.ПревозотНормално, нашиот времето за испорака е 718 работни дена.Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас...

античкиот благослови торба форма dangle обетки за жени 11*13mm злато-боја cloisonne глеѓ трговија на големо цена шарм diy накит B3012
 • Обновено

античкиот благослови торба форма Dangle обетки за жени 11*13mm злато-боја Cloisonne глеѓ трговија на големо цена шарм Diy накит B3012

DEN 196.00 261.60

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Нова Мода Домот Gem Камен Кристал Капка Обетки за Жените Симпатична Вода Капка Dangle Обетки Пријатели Подарок Жените Накит
 • Обновено

Нова Мода Домот Gem Камен Кристал Капка Обетки за Жените Симпатична Вода Капка Dangle Обетки Пријатели Подарок Жените Накит

DEN 78.00 110.88

започнетекрајотНова Мода Домот Gem Камен Кристал Капка Обетки за Жените Симпатична Вода Капка Dangle Обетки Пријатели Подарок Жените Накит

Капка Обетки За Жените Злато Сребро Двоен Круг Dangle Earring Геометриски Круг Изјава Шарм Eardrop Уво Накит Додатоци
 • Обновено

Капка Обетки За Жените Злато Сребро Двоен Круг Dangle Earring Геометриски Круг Изјава Шарм Eardrop Уво Накит Додатоци

DEN 7.00 13.44

Капка Обетки За Жените Злато Сребро Двоен Круг Dangle Earring Геометриски Круг Изјава Шарм Eardrop Уво Накит ДодатоциОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 2,5 CM Боја : Количина : 1 пар

Смешкајќи Се Соочуваат Со Пад Обетки Злато Сребро Насмевка Dangle Earring Eardrop Мода Накит За Жените Изјава Шарм Уво Додатоци
 • Обновено

Смешкајќи Се Соочуваат Со Пад Обетки Злато Сребро Насмевка Dangle Earring Eardrop Мода Накит За Жените Изјава Шарм Уво Додатоци

DEN 5.00 9.60

Смешкајќи Се Соочуваат Со Пад Обетки Злато Сребро Насмевка Dangle Earring Eardrop Мода Накит За Жените Изјава Шарм Уво ДодатоциОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 1 CM Боја : Количина : 1 пар

Уникатен desgin прекрасна зајакот форма 11*16mm dangle обетки за жените злато-боја cloisonne глеѓ eardrop подароци diy накит B3015
 • Обновено

Уникатен Desgin прекрасна зајакот форма 11*16mm Dangle обетки за жените злато-боја Cloisonne глеѓ Eardrop подароци Diy накит B3015

DEN 196.00 261.60

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

година Модни Луксузни обетки Кристал Замав Џокер & Национален Стил На Чиста рачно изработени Teardrop во Облик на Жените Обетки Кристал
 • Обновено

година Модни Луксузни обетки Кристал Замав Џокер & Национален Стил На Чиста рачно изработени Teardrop во Облик на Жените Обетки Кристал

DEN 155.00 162.72

Почитувани Купувачот : Добредојдовте На Фабриката За Директна Продажба Продавница .Ние Може Да Дизајн И Направи За Купувачот Или Персоналните Прилагодување .Постојат Многу Извонредни Продукти Во Нашата Продавница,Ве Молиме Да Користите Категории За Да Видите Повеќе....

DOKOL Луксузни Микро Отвори Плоштадот Earring за Жените Пломба Целосна Кубни Циркони Капка Обетки Мода Свадба Накит DKE0112
 • Обновено

DOKOL Луксузни Микро Отвори Плоштадот Earring за Жените Пломба Целосна Кубни Циркони Капка Обетки Мода Свадба Накит DKE0112

DEN 535.68

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар / МесингПодарок за : Девојка / Жена / Мајка / ПријателиЕколошки Стандард : Олово слободни, Никел слободни, Кадмиум слободни

Лето Топла Продажба Ms Шик Партија Накит Најновата Симулација Бисери Детелина Бренд Обетки Фабрика Трговија На Големо
 • Обновено

Лето Топла Продажба Ms Шик Партија Накит Најновата Симулација Бисери Детелина Бренд Обетки Фабрика Трговија На Големо

DEN 86.00 95.52

Производство : Лето Топла Продажба Ms Шик Партија Накит Најновата Симулација Бисери Детелина Бренд Обетки Фабрика Трговија На ГолемоГолемина на : 6*3cmТежина : 17gМесто на Потекло : QingdaoПовод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, СвадбаНие можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки, белегзија, hairpin, прстен, и така натамуМатеријал : 1 Бакар, челик, и други легури е во ред2 позлата и материјал може да се направи со Олово и никел и кадмиум слободниИспорака&Плаќање1 цел ќе бидат испратени на пат, и испрати како цел потребни2 Ние треба 2030 дена за да се заврши продукции3 Брод и воздухот се во РЕД4 Плаќање : T / T5 Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 5 причини за да го изберете нас : Ние сме биле во оваа линија за многу години, па ние може да го направи подобро од другите во иста цена.2 Ние имаме сопствено производство фабриката , Ние може да се строго контрола на квалитетот на производот, и цена,па ние можеме да снабдување на накит во пониска цена.3 Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума на инвентар, ако вашата цел количество во нашата инвентар количина ,ние можеме да брод веднаш по вашата исплата, не треба да се чека.4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao, во Кина...