Mallmaximum.news прекинувачи Страница на категоријата 1

Сите категории

Сите категории

Mallmaximum.news прекинувачи Страница на категоријата 1

Со сето ова. 847 прехранбени производи.

Екран 1-28 847 предлози
ELEWIND 316L не ' Рѓосувачки челик piezo прекинувач (22mm,PS223P10YSS1,Rohs,CE)
 • Обновено

ELEWIND 316L не ' Рѓосувачки челик Piezo прекинувач (22mm,PS223P10YSS1,Rohs,CE)

DEN 432.00

Функција : Кога ќе им помогнам на тоа, таа има краток пулсот контакт за 300m S и ќе исклучува наскоро, без разлика колку долго ќе им помогнам на тоа!ELEWIND 316 L не ' Рѓосувачки челик piezo прекинувач (22mm,PS223 P10 YSS1,Rohs,CE)Дел број : PS223 P10 YSS1Инсталирајте дијаметар : 22mm дупка со дијаметарНоминална струја : 200m AНоминална напон : 24 VAC / DCКора Материјал : Нерѓосувачки челикКора боја : Нерѓосувачки челикФункција : Еден НЕIP отценети : IP68Живот : 5 Милиони ЕвраСтандард : Rohs, CEРаботата сила : 2 до 6 (N)Операција температура : 40 до +75 степенЖица конекција : Мултижица води дел 0.22mm2 должина 300мм,искривени од страна на пар.За повеќе квантитет,pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!!Ние може да се направи под посебни барања(Тоа ќе се земе дополнителна наплата, pls контактирајте со нас прво, пред да ред) : 1...

AC 250V 6A Нормално Отворен Авто-заклучување DPST Змеј Електрични Предизвика Вежба Префрлате
 • Обновено

AC 250V 6A Нормално Отворен Авто-заклучување DPST Змеј Електрични Предизвика Вежба Префрлате

DEN 220.32

Име На Производ Предизвика Switch Модел Бр FA26 / 2 W Одговара за Змеј Електрични Вежба Контакт Тип DPST Акција Тип на Автозаклучување Оценка AC 250 V 6 A 5 E4 Големина 4.8 x 4 x 1.8 cm / 1.9" x 1.6" x 0.7" (LWT) Материјал Пластика, Matel Боја Црна

Осветлување Прекинувачи 3V-5VDC Мини Далечински Управувач Switch 3V 3.6 V 3.7 4.5 V V 5V Микро Мали Приемник Долга Низа Предавателот 315/433
 • Обновено

Осветлување Прекинувачи 3V-5VDC Мини Далечински Управувач Switch 3V 3.6 V 3.7 4.5 V V 5V Микро Мали Приемник Долга Низа Предавателот 315/433

DEN 1142.00 1344.00

DC3 VDC5 V Реле Мини 2 Receiver Предавателот RF Далечински Управувач Switch Систем 2 A Реле Switch Учење Код Еден Toggle се Прилагоди DC3.6 VDC12 V минијатурни Приемник DC3.7 V 4.5 V 5 V 6 V 9 V 12 V Mos Приемник без Реле нема звук Далечински Управувач Switch Учење M4 T4 многу50 групи / многуDC3.6 VDC12 V 3.7 4.5 V V 5 V 6 V 9 V Мини Ресивер Микро ultrathin Далечински Управувач Switch +Водоотпорен Предавателот М4 T4 Учење Треска многу50 групи / многуМИКРО RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Mos Нема Звук Примачот на Текст DC6 V36 V Излез DC6 V36 V Учење Код Еден Toggle DC3.7 V 35 V Далечински Управувач Префрлање на Системот на Радио, Мини Ресивер Мала Јачина на звук на Далечинскиот Систем НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ 2 A Еден Toggle Latched DC35 V RF Безжичните Радио Далечински Управувач Switch Универзален Далечински Управувач Осветлување Долги 315 / 433 Еден Toggle Latched RF Далечински Управувач Switch Систем Мини Мал Волумен DC35 V Приемник Долга Низа Далеку Растојание Предавателот 3003000m 315 / 433 MHZ DC3 V Мини Далечински Управувач Прекинувачи DC3.7 V 4.5 V 5 V Микро Безжичен Прекинувач DC3 V DC5 V Реле Мали Далечински Контролер 315 / 433 Научат MTL многу50 групи / многу

660VAC Завртка Терминали 4 Позиција 4NO Еден Џојстик Префрлате
 • Обновено

660VAC Завртка Терминали 4 Позиција 4NO Еден Џојстик Префрлате

DEN 816.00

Име на производ Џојстик Switch Контакт 4 НЕ Max 600 V AC Планината Дупка Кол 5.1 cm / 2" Лост Должина 7.1 cm / 2.8" Вкупната Големина (Прибл.)5.1 x 5.1 14.5 x cm / 2" x 2" x 5.7" (L*W*H) Материјал Гума, Пластика, Електрични Делови

DZ47LE 3P+N 100A D тип 400V~ 50HZ/60HZ Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита RCBO
 • Обновено

DZ47LE 3P+N 100A D тип 400V~ 50HZ/60HZ Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита RCBO

DEN 713.76

НОВИ PPRODUCTВе молиме, истакна постојат Кинески на circiut прекинувач!!!!!Овој линк го само за 3 P+N 100 A D тип.Остаток на тековниот тип : AC тип1.ПрименаDZ47 LE100 C45 LE100 Серија земјата истекување коло прекинато е применлив на линија на AC50 HZ или 60 HZ, Отценети напон до 415 V и номинална струја до 100 A...

DZ47LE 2P 80A D тип 400V~ 50HZ/60HZ Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита RCBO
 • Обновено

DZ47LE 2P 80A D тип 400V~ 50HZ/60HZ Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита RCBO

DEN 550.56

НОВИ PPRODUCTВе молиме, истакна постојат Кинески на circiut прекинувач!!!!!Овој линк го само за 2 P 80 A D тип.Остаток на тековниот тип : AC тип1.ПрименаDZ47 LE100 C45 LE100 Серија земјата истекување коло прекинато е применлив на линија на AC50 HZ или 60 HZ, Отценети напон до 415 V и номинална струја до 100 A...

Далечински Управувач Прекинувачи DC3V 3.6 V 3.7 V 4V 4.5 V 5V Мини Микро Приемник Реле Далечински Контролер Предавателот Брава за Отклучување на 2A 315/433
 • Обновено

Далечински Управувач Прекинувачи DC3V 3.6 V 3.7 V 4V 4.5 V 5V Мини Микро Приемник Реле Далечински Контролер Предавателот Брава за Отклучување на 2A 315/433

DEN 16728.00 19680.00

(Ние можеме да снабдување DC3 V Реле или DC5 V Реле Откако ќе го купите ве молиме оставете ни масажа треба 3 V или 5 V, или ние ќе брод 3v стандардно)( како приемник имаме DC3 V Реле и DC5 V Реле...

Електрични Вежба Алатка Полнење Брзина Контролер Switch Замена 7.2-24VDC 12A
 • Обновено

Електрични Вежба Алатка Полнење Брзина Контролер Switch Замена 7.2-24VDC 12A

DEN 466.56

Име на производ Електрична Алатка Switch Модел RG53 Технички Параметар 7.224 V DC 12 A Кабел Должина 12.5 cm / 4.9" Плоча Големина 3.3 x 1.3 x 0.4 cm / 1.3" x 0.55" x 0.16"(L*W*H) Материјал Пластични Главната Боја Црна Големината на Телото 4.2 x 1.6 x 5.3 cm / 1.7" x 0.63" x 2"(L*W*H)

600V AC 4А-Четири Нормално Отворен Еден Четири-насочно Џојстик Префрлате
 • Обновено

600V AC 4А-Четири Нормално Отворен Еден Четири-насочно Џојстик Префрлате

DEN 887.52

Име на производ Џојстик Switch Материјал Пластика, Метал, Гума Акција Тип на Еден Напон Тековната 600 V AC 4АКонтакт Тип 4 NO Агол ±20° Оперативен Притисок Од 2,5 N~3.5 N(250gf~350gf) Температурата на работа Опсег40°C~85°C Вибрации 10~55 Hz98m / S2(10 G) Полнење 294m / S2(30 G)Телото Големина 50 х 30 x 58mm / 1.97" х 1.18" x 2.28"(L*W*H) Вкупната Големина 5 x 3 x 13.9 cm / 1.97" х 1.18" x 5.47"(L*W*H) Одредување Дупка со Дијаметар22mm / 0.87" Боја Како на Сликата Прикажани

MQ165 3-Блокирам 1-Ресетирајте 1-Latching 5 Копчиња се Префрлите 250VAC 4А-за Опсег Хауба
 • Обновено

MQ165 3-Блокирам 1-Ресетирајте 1-Latching 5 Копчиња се Префрлите 250VAC 4А-за Опсег Хауба

DEN 374.40

Име На Производ Клуч Одбор Се Префрлите Модел Бр MQ165 Одговара за Кујнски Аспиратор / Спектар Хауба на Копчето со Бројот 5 Напон / AC Струја 250 V 4АВкупната Големина 111 x 21 x 39mm / 4.4" x 0.8" x 1.5" (LWH) Одредување Дупка Големина 6 x 4mm / 0.24" x 0.16"(LW) Одредување Дупка Центар Растојание 100mm / 3.9" Материјал Пластика, Метал Боја Сребрена на Ѕвонење, Сива

DZ47LE 2P 100A D тип 400V~ 50HZ/60HZ Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита RCBO
 • Обновено

DZ47LE 2P 100A D тип 400V~ 50HZ/60HZ Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита RCBO

DEN 550.56

НОВИ PPRODUCTВе молиме, истакна постојат Кинески на circiut прекинувач!!!!!Овој линк го само за 2 P 100 A D тип.Остаток на тековниот тип : AC тип1.ПрименаDZ47 LE100 C45 LE100 Серија земјата истекување коло прекинато е применлив на линија на AC50 HZ или 60 HZ, Отценети напон до 415 V и номинална струја до 100 A...

Далечински Управувач Прекинувачи AC220V 1CH Осветлување Прекинувачи LED Светилка за ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Далечински Контролер 4Receiver 3Transmitter 315/433 Научат Кодот
 • Обновено

Далечински Управувач Прекинувачи AC220V 1CH Осветлување Прекинувачи LED Светилка за ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Далечински Контролер 4Receiver 3Transmitter 315/433 Научат Кодот

DEN 1218.00 1368.00

RF безжичен далечински управувач за системот за безжичен прекинувач (2 предавател / далечински управувач &1 приемник / switch) 220 V10 A2 CH Учење код 220 V50 A Технички Grage RF безжичниот далечински управувач switch систем на Високо Оптоварување на 5000 W1 Receiver &1 Transmitter 315 / 433 MHZ Latched1000 M 220 V Безжична Вклучите Далечинскиот Управувач Систем 30 A 3000 W 315 / 433 светлина / LED Светилка пумпа за вода електрична машина ВО Еден САД$ 13.65 / set220 V 12 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Светлина / LED Светилка SMD Пристап до Оддалечен Систем за Контрола НА НА за да се Префрлате Еден Latched 220 V 1 CH Радио далечински управувач switch светлината LED светилка НА OFF 12 Receiver&1transmitter Учење Код Излез Прилагоди Мини 50*30*18mm 220 V 1 CH RF Безжичен Далечински Switch Приемник&Предавателот Светлината LED Светилка SMD НА OFF Switch10 A Реле Momenrary Toggle 315 / 433.92 САД$ 8.80 / setAC220 V 1 CH Далечински Управувач Вклучите Светлото SMD LED Светилка Remote НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ Контролер 315 / 433 MHZ Предавателот Приемник Фабрика продаде многу50 групи / многуОсветлување Вклучите Далечинскиот Управувач се Префрлите 220 V AC 1 CH 10 A Реле Приемник Предавателот Learing Код Toggle Еден 315 / 433 MHZ Далечински

Агол Мелница AC250V 5A 125VAC/10A DPST НЕ им Помогнам на Копчето Switch за Bosch 6-100
 • Обновено

Агол Мелница AC250V 5A 125VAC/10A DPST НЕ им Помогнам на Копчето Switch за Bosch 6-100

DEN 189.12

Име На Производ Pushbutton Switch Модел Бр FA34 / 2 W Одговара за Бош 6100 Агол Мелница (НеОЕМ) Тип на Еден Контакт , DPST, НЕ ОценкаAC 5 A 250 V ,125 V / 10 A Големина 2.8 x 2.5 x 3cm / 1.1" x 1" x 1.2"(LWT) Материјал Пластика, Metal3 Боја Црна

Сала сензор NJK-5002B близина switch PNP три-жица нормално затворен
 • Обновено

Сала сензор NJK-5002B близина Switch PNP три-жица нормално затворен

DEN 1320.00

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас ве молиме да дојде да го најдете производот што треба и да се потврди цел...

LJ6A3-2-J / EZ Близина прекинувачи, индуктивни сензори, AC две линии, нормално отворен
 • Обновено

LJ6A3-2-J / EZ Близина прекинувачи, индуктивни сензори, AC две линии, нормално отворен

DEN 3120.00

ако ви треба друг дел број како што е подолу молам, контактирајте со насЗдраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

F21-4S AC/DC18V-65V(1 Предавателот + 1 Приемник) ја воочи големината и Кран Безжичниот Далечински Управувач /Радио Далечински Префрлате
 • Обновено

F21-4S AC/DC18V-65V(1 Предавателот + 1 Приемник) ја воочи големината и Кран Безжичниот Далечински Управувач /Радио Далечински Префрлате

DEN 5232.00

Опис F214 S AC / DC18 V65 V(1 Предавателот + 1 Приемник)ја воочи големината и Кран Безжичниот далечински управувач F21 Компактен СеријаПримачот за Напојување : AC / DC18 V65 V и AC / DC65 V440 V избор.ПримачотДимензии : 18.5 × 8.5 × 8.5 cmЗа еден брзина една кука / воочи големината помеѓу двете институцииИ 6 контакти следниве далечинска контрола за индустриска употреба.* Со 6 акција копчиња, вклучувајќи пет еден брзина копчето, вкупно стоп* Контрола до 6 поени* Предупредување уреди со батеријата напон, напонот е помалку од своја коло.* Безбедност копчето за вклучување за да се спречи неовластена употреба.* Поставени од страна на компјутерски интерфејс за внатрешни функции* Нагоре / надолу, исток / запад, север / југ може да се постави за тоа дали меѓусебно инхибиција.* Алтернативното 1 копче може да се постави за да започнете, забрзување, потчукнете скок, обичните функции.Контрола на далечина : до 100 метриБезбедносниот Код : 4300000000 видови на фабриката и никогаш не се повторува повеќе одТемпературата на работа : 35 до +80 степен centigrade (без оглед на батеријата температура)Заштита : IP65Предавателот Напојување : DC 3 V (2 алкална AA батерии може да се користи 4 месеци)Стандардна конфигурација : * Предавател (со рака)* Приемник* Приемник доаѓа со 1 метар кабел* Операција и одржување на прирачник 1

Безжичните Радио Кран Далечински Управувач F21-4S (2Transmitter+1Receiver) AC/DC18V-65V
 • Обновено

Безжичните Радио Кран Далечински Управувач F21-4S (2Transmitter+1Receiver) AC/DC18V-65V

DEN 9072.00

Опис F214 S AC / DC18 V65 V(2 Предавателот + 1 Приемник)ја воочи големината и Кран Безжичниот далечински управувач F21 Компактен СеријаПримачот за Напојување : треба да се избере ...

Бесплатен Превозот DC12V 1CH Фиксна Шифра RF Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи Систем Wolesale 315/433MHz
 • Обновено

Бесплатен Превозот DC12V 1CH Фиксна Шифра RF Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи Систем Wolesale 315/433MHz

DEN 371.00 411.84

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Бесплатен Превозот DC12 V 1 CH Фиксна Шифра RF Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи Систем Wolesale 315 / 433 MHzНие default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот12v 10 A RF безжичниот далечински управувач switch предавателот и приемникот системКарактеристики : 1...

ELEWIND 19mm SPDT Копчето прекинувач со светлина(PM193F-11ZDT/Б/12V/S)
 • Обновено

ELEWIND 19mm SPDT Копчето прекинувач со светлина(PM193F-11ZDT/Б/12V/S)

DEN 355.20

ELEWIND 19mm SPDT Копчето прекинувач со светлина(PM193 F11 E / G / 12 V / S)Дел број : PM193 F11 ZDT / Б / 12 V / SИнсталирајте дијаметар : 19mmВклучете оценка : 3А / 250 VACОблик : Рамна главаФункција : Latching(1 NO1 NC)Led type : Прстен осветленатаБоја : Сина , Црвена , Жолта , Зелена , Бела , ПортокаловаНапон : од 2.8 V да 250 VТерминал : 6 Pin терминалКора материјал : нерѓосувачки челикIP оценка : IP65 / IP67, може да се направи за да редТемпература : 40 до 75 СтепенЗа повеќе квантитет,pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!! Се истакна : За Бесплатно полнење на Кина пост услуга, тоа не имаат стабилна превозот време, ние не cannбидете сигурни дека goods100% може да се пристигне секоја земја sucessful во 60days...

водоотпорен Метал крајот Мачка whisker тип на граница вклучите tz-8169 микро прекинувач отпорен на вода
 • Обновено

водоотпорен Метал крајот Мачка Whisker тип на граница вклучите Tz-8169 микро прекинувач отпорен на вода

DEN 230.40

водоотпорен Метал крајот Мачка whisker тип на граница вклучите tz8169 микро прекинувач отпорен на водаКарактеристики : 1) Двојно коло вид на граница вклучите 2) Високо цврста конструкција, се состои од интензивна пластични и алуминиумски 3) фрлија (Главата и се покрива удобно се вклопуваат во кутија) 4) Мал волумен, водадоказ и маслодоказ изградба 5) Вграден во основните прекинувач со двојно пролетта механизам, со повеќе механички живот 6) Непречено работење со поголема OT 7) Лесензажица коло отворање дизајн 8) Широк varity на активатори, лесно да го користите Формуларот за Контакт : Рејтинг : Номинална Noninductive Оптоварување (А) Индуктивен Товар (А) напон, Отпорност на Оптоварување Светилка Оптоварување Индуктивен Товар Моторни Оптоварување NC NO NC NO NC NO NO NC 125 VAC 5 5 1.5 0.7 3 3 2 1 250 VAC 5 5 1 0.5 3 3 1.5 0.8 8 VDC 5 5 3 3 5 4 3 3 14 VDC 5 5 3 3 4 4 3 3 30 VDC 5 5 3 3 4 4 3 3 125 VDC 0.4 0.4 250 VDC 0.2 0.2 Inrush Тековната Н...

Бесплатен Превозот 12V 1CH Приемник & 2 Копчиња Предавателот 1000M Растојание Фиксна Шифра Бутване/авто-заклучување Метален Капак контролер
 • Обновено

Бесплатен Превозот 12V 1CH Приемник & 2 Копчиња Предавателот 1000M Растојание Фиксна Шифра Бутване/авто-заклучување Метален Капак контролер

DEN 418.00 464.64

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Бесплатен Превозот 12 V 1 CH Приемник & 2 Копчиња Предавателот 1000 M Растојание Фиксна Шифра Бутване / автозаклучување Метален Капак контролерНие default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот12v 10 A RF безжичниот далечински управувач switch предавателот и приемникот системКарактеристики : 1...

ELEWIND Анти вандалот SPDT Копчето прекинувач со светлина(PM193F-11ZE/R/12V/црна површина)
 • Обновено

ELEWIND Анти вандалот SPDT Копчето прекинувач со светлина(PM193F-11ZE/R/12V/црна површина)

DEN 312.00

ELEWIND Анти вандалот SPDT Копчето прекинувач со светлина(PM193 F11 E / R / 12 V / црна површина)Дел број : PM193 F11 ZE / R / 12 V / црна површинаИнсталирајте дијаметар : 19mmВклучете оценка : 3А / 250 VACОблик : Рамна главаФункција : Latching(1 NO1 NC)Led type : Прстен осветленатаБоја : Црвена, Сина , Жолта , Зелена , Бела , ПортокаловаНапон : од 1.8 V да 250 VТерминал : 6 Pin терминалКора материјал : црна алуминиумIP оценка : IP65 / IP67, може да се направи за да редТемпература : 40 до 75 СтепенЗа повеќе квантитет,pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!! Се истакна : За Бесплатно полнење на Кина пост услуга, тоа не имаат стабилна превозот време, ние не cannбидете сигурни дека goods100% може да се пристигне секоја земја sucessful во 60days...

12v 1CH реле безжични RF Далечински Управувач Switch Осветлување 4 Предавателот + 4 Приемник
 • Обновено

12v 1CH реле безжични RF Далечински Управувач Switch Осветлување 4 Предавателот + 4 Приемник

DEN 1537.00 1707.84

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.12v 1 CH реле безжични RF Далечински Управувач Switch Осветлување 4 Предавателот + 4 ПриемникНие default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот12v 10 A RF безжичниот далечински управувач switch предавателот и приемникот системКарактеристики : 1...

Safe Z-Бран 315/433MHz RF Безжичниот Далечински Управувач Светлина Switch DC 12V 10A Можат да Работат Со Про Broadlink
 • Обновено

Safe Z-Бран 315/433MHz RF Безжичниот Далечински Управувач Светлина Switch DC 12V 10A Можат да Работат Со Про Broadlink

DEN 1071.00 1189.92

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Safe ZБран 315 / 433 MHz RF Безжичниот Далечински Управувач Светлина Switch DC 12 V 10 A Можат да Работат Со Про BroadlinkНие default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот12v 10 A RF безжичниот далечински управувач switch предавателот и приемникот системКарактеристики : 1...