Mallmaximum.news прстени Страница на категоријата 1

Сите категории

Сите категории

Mallmaximum.news прстени Страница на категоријата 1

Со сето ова. 864 прехранбени производи.

Екран 1-28 864 предлози
lingmei Поставен на Жените Прстени Сјајна Маслиново Остава Сина CZ Сребрена Боја Прстен Големина 7 8 9 10 Љубов Трендовски Стил Подарок Накит трговија на Големо
 • Обновено

Lingmei Поставен на Жените Прстени Сјајна Маслиново Остава Сина CZ Сребрена Боја Прстен Големина 7 8 9 10 Љубов Трендовски Стил Подарок Накит трговија на Големо

DEN 178.00 237.60

L owest цена на пазарот со ист квалитет Drop Shipping!!!Ако сакате да се купи промет на големо со производи од нас,ве молиме контактирајте со нас...

висок квалитет 925 sterling silver & циркон кристал љубители'couple прстени прст прстен накит трговија на големо
 • Обновено

висок квалитет 925 Sterling Silver & циркон кристал љубители'couple прстени прст прстен накит трговија на големо

DEN 354.00 432.00

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

година мода promoion љубов засекогаш унисекс прстени 925 sterling silver прстени трговија на големо накит за подарок
 • Обновено

година мода Promoion љубов засекогаш унисекс прстени 925 Sterling Silver прстени трговија на големо накит за подарок

DEN 220.00 268.80

Plz користете го вашиот прст дијаметар да се измери вашиот НАС големина,ви благодаримеГолемина референца : Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

Мода за Мажи Легура Скок Оклоп Зглоб Заеднички Целосна Панк Готски Прст Прстен Гроздобер Партија Унисекс Прстени Накит Слободни
 • Обновено

Мода за Мажи Легура Скок Оклоп Зглоб Заеднички Целосна Панк Готски Прст Прстен Гроздобер Партија Унисекс Прстени Накит Слободни

DEN 559.00 665.76

Мода за Мажи Легура Скок Оклоп Зглоб Заеднички Целосна Панк Готски Прст Прстен Гроздобер Партија Унисекс Прстени Накит СлободниОписСостојба : 100% Сосема НовСтил : зглоб прстениМатеријал : метални легуриКОЛИЧИНА : 12pcsБоја : како на сликатаКол : 1418mm L9.3cmМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.молиме забележете : Цел над $150,испрати страна на курирската служба DHL / EMS слободни(под земја)за anohter земја, ако вкупната вредност под $380,ако ме плаќаат екстра $45 ,исто така и ние ќе ја испрати на DHL услуга за вас ,тоа обично трае околу 38 дена пристигнат ,тоа е побезбеден и побрз )област земјата област 1 Хонгконг,Макао област 2 Кореја,Тајван област 3 Јапонија област 4 Брунеи,Камбоџа,Брунеи,Камбоџа,Индонезија,Лаос,Малезија,Philipines,Да,Сингапур,Тајланд,Виетнам област 5 Австралија,Кук Острови,Ameriacan Самоа,Кук острови,источен Тимор,Гвам,Kiribati,Нов Зеланд,Нова Каледонија,Niue,Папуа Нова Гвинеја,Saipan,Самоа,Soloman Острови,Тахити,Тонга,Tuvalu,Vanuatu,Фиџи острови област 6 САД,Канада,Мексико област 7 велика БРИТАНИЈА,Франција,Кипар,Данска,Финска,Германија,Грција,Андора,Австрија,Белгија,Естонија,Гибралтар,Гренланд,Guemsey,Унгарија,Исланд,Индија,Ирска,Република Италија,Џерси,Латвија,Лихтенштајн,Луксембург,Малта,Монако,Холандија,, Норвешка,Полска,Португалија,Словенија,Шпанија,ШведскаШвајцарија,Канарските острови,чешка РепубликаПревозот1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail...

lingmei трговија на Големо Унисекс ААА Кубни Циркони Сребрена Боја Прстен Големина 6 7 8 9 10 Љубов Стил НАКИТ За Жените и Мажите
 • Обновено

Lingmei трговија на Големо Унисекс ААА Кубни Циркони Сребрена Боја Прстен Големина 6 7 8 9 10 Љубов Стил НАКИТ За Жените и Мажите

DEN 191.00 238.56

нов прстен објект линковиL owest цена на пазарот со ист квалитет и Ако сакате да се купи промет на големо со производи од нас,ве молиме контактирајте со нас...

Мода за Мажи Легура Скок Оклоп Зглоб Заеднички Целосна Панк Готски Прст Прстен Сребрен Тон на Жените Накит [VRA82*1]
 • Обновено

Мода за Мажи Легура Скок Оклоп Зглоб Заеднички Целосна Панк Готски Прст Прстен Сребрен Тон на Жените Накит [VRA82*1]

DEN 57.00 80.64

Мода за Мажи Легура Скок Оклоп Зглоб Заеднички Целосна Панк Готски Прст Прстен [VRA82*1]ОписСостојба : 100% Сосема НовСтил : зглоб прстениМатеријал : метални легуриБоја : како на сликатаКол : 1418mm L9.3cmМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.2.Сликата ја покажуваат само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред.Повеќе Предмети : молиме забележете : Цел над $150,испрати страна на курирската служба DHL / EMS слободни(под земја)за anohter земја, ако вкупната вредност под $380,ако ме плаќаат екстра $45 ,исто така и ние ќе ја испрати на DHL услуга за вас ,тоа обично трае околу 38 дена пристигнат ,тоа е побезбеден и побрз )област земјата област 1 Хонгконг,Макао област 2 Кореја,Тајван област 3 Јапонија област 4 Брунеи,Камбоџа,Брунеи,Камбоџа,Индонезија,Лаос,Малезија,Philipines,Да,Сингапур,Тајланд,Виетнам област 5 Австралија,Кук Острови,Ameriacan Самоа,Кук острови,источен Тимор,Гвам,Kiribati,Нов Зеланд,Нова Каледонија,Niue,Папуа Нова Гвинеја,Saipan,Самоа,Soloman Острови,Тахити,Тонга,Tuvalu,Vanuatu,Фиџи острови област 6 САД,Канада,Мексико област 7 велика БРИТАНИЈА,Франција,Кипар,Данска,Финска,Германија,Грција,Андора,Австрија,Белгија,Естонија,Гибралтар,Гренланд,Guemsey,Унгарија,Исланд,Индија,Ирска,Република Италија,Џерси,Латвија,Лихтенштајн,Луксембург,Малта,Монако,Холандија,, Норвешка,Полска,Португалија,Словенија,Шпанија,ШведскаШвајцарија,Канарските острови,чешка РепубликаПревозот1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail...

Бесплатен превозот мода Мали Нозе дизајн циркон 925 sterling silver унисекс прст прстени накит трговија на големо 1pcs/многу
 • Обновено

Бесплатен превозот мода Мали Нозе дизајн циркон 925 Sterling Silver унисекс прст прстени накит трговија на големо 1pcs/многу

DEN 273.60

Plz користете го вашиот прст дијаметар да се измери вашиот НАС големина,ви благодаримеГолемина референца : Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

Leige Накит Рубин Ангажман Прстен јули Birthstone Ореол скапоцен камен Овална Намали 925 Сребрена Свадба Прстени за Нејзиниот Јубилеј Подарок
 • Обновено

Leige Накит Рубин Ангажман Прстен јули Birthstone Ореол скапоцен камен Овална Намали 925 Сребрена Свадба Прстени за Нејзиниот Јубилеј Подарок

DEN 2362.00 3936.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : лабораторија рубин Акцент Камења : cz Камен Големина : 5 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Leige Накит Природна Розова Турмалин Прстен Романтична Скапоцен Камен Овална Намали Sterling Silver Прилагодено Ангажман Прстени Парична Казна Накит
 • Обновено

Leige Накит Природна Розова Турмалин Прстен Романтична Скапоцен Камен Овална Намали Sterling Silver Прилагодено Ангажман Прстени Парична Казна Накит

DEN 6106.00 10176.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : пинк турмалин Акцент Камења : cz Камен Големина : 5 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 0.84 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Роуз Цг Плоштад Гроздобер Панк Прстен ,од не ' Рѓосувачки челик Мода Biker Прст Ring Ring Накит,Wholasale Цена
 • Обновено

Роуз Цг Плоштад Гроздобер Панк Прстен ,од не ' Рѓосувачки челик Мода Biker Прст Ring Ring Накит,Wholasale Цена

DEN 184.00 229.92

Aliexpress користи НИ Стандард САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Јапонија Франција Бразил / ЈугАмерика Switserland внатрепериметар(mm) внатредијаметар(mm) 6 L 1 / 2 16.5 12 51.5 11 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 14 54.5 17.3 8 Q 18 16 56.5 16 16.5 57 18.1 9 S 19 18 59 18 19 59.5 18.9 10 Т 1 / 2 20 20 61.5 20 21.5 62.1 19.8 11 V 1 / 2 20.75 22 64 23 24 64.5 20.6 12 Y 21.25 25 66.5 25 27.5 67.3 21.4 13 70 22.3 14 72.5 23.1 15 75.2 24 1...

QIAMNI 925 Sterling Silver Мода Единствена Среќна Ѕвезда Прст Отворена Прстен Минималистички Накит за Жените Девојка Божиќ Подарок Шарм
 • Обновено

QIAMNI 925 Sterling Silver Мода Единствена Среќна Ѕвезда Прст Отворена Прстен Минималистички Накит за Жените Девојка Божиќ Подарок Шарм

DEN 168.00 258.72

Точка име : 925 Sterling Silver Мода Единствена Среќна Ѕвезда Прст Отворена Прстен Минималистички Накит за Жените Девојка Роденден на Божиќ Подарок ШармПовод : Подарок ,Годишнина ,ЗабаваЕкопријателски : ДаЕкоПријателски : Никел Олово СлободниСтил : Бохемски Романтична ТрендовскиПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата ФабрикаДобредојдовте ТукаПродавница За Најава.1.Ние Не Сме НИКАКВИ.1, Но сакате да биде2.Ние Бесплатен Превозот(Курир) За Цел Покривање $2003.DHL / UPS / EMS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / HY / SF / EПАКЕТ на располагање.4.Добредојдовте Прилагодено Цел5.Трговија На Големо Цена, Со Висок Квалитет...

PINJEAS Прилагодливи Жица Прстен рачно изработени се Зголеми Пополнување/ зглоб Мода Кактус Накит за жените Божиќ подарок
 • Обновено

PINJEAS Прилагодливи Жица Прстен рачно изработени се Зголеми Пополнување/ зглоб Мода Кактус Накит за жените Божиќ подарок

DEN 383.52

Бренд : PINJEAS Стил : рачно изработени Прстен Материјал : 925 фунта сребро,14k злато пополнување,розово злато пополнување Големина : Прилагодлив Совети : препорачливо е да ги отстраните прстен пред спиење, пливање или капење, избрише со сребрена крпа и се става во запечатено кеса *Продавница стоки рачно изработени, производство време за 37 дена, се надевам дека можете да чекаат трпеливо, бидејќи тоа е прилагодено производи, така што квалитетот на проблемот не се враќа, ви благодариме за вашето разбирање

yiustar Нови Пристигнување Сребрени Прстени за Жените Девојка Накит Кристал Камен Ливчиња Прилагодливи Прстени Прстен Ангажман Прстен
 • Обновено

Yiustar Нови Пристигнување Сребрени Прстени за Жените Девојка Накит Кристал Камен Ливчиња Прилагодливи Прстени Прстен Ангажман Прстен

DEN 91.00 95.52

ѕвездаМатеријал : 925 сребрен / ЦиркониБоја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Leige Накит Романтична Природни Citrine Прстен Триаголник Намали скапоцен камен 925 Сребрен Прстени за Жените Свадба Годишнината Подарок
 • Обновено

Leige Накит Романтична Природни Citrine Прстен Триаголник Намали скапоцен камен 925 Сребрен Прстени за Жените Свадба Годишнината Подарок

DEN 1958.00 3264.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : природни citrine Акцент Камења : cz Камен Големина : 6 X6mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 0.84 cts Печат : s925 Камен Намалување на : триаголник намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Leige Накит Триаголник Намали Morganite Прстен Природна Розова скапоцен камен 925 Sterling Silver Прстени за Жените Свадба Годишнината Подарок
 • Обновено

Leige Накит Триаголник Намали Morganite Прстен Природна Розова скапоцен камен 925 Sterling Silver Прстени за Жените Свадба Годишнината Подарок

DEN 8150.00 13584.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : природни morganite Акцент Камења : cz Камен Големина : 6 X6mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 0.67 cts Печат : s925 Камен Намалување на : триаголник намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Leige Накит Природни Аквамарин Прстен Сина скапоцен камен Ореол Овална Намали Prong Поставување 925 Сребрен Накит Ангажман Прстени за Жени
 • Обновено

Leige Накит Природни Аквамарин Прстен Сина скапоцен камен Ореол Овална Намали Prong Поставување 925 Сребрен Накит Ангажман Прстени за Жени

DEN 3629.00 6048.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : природни аквамарин Акцент Камења : cz Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.13 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Лебди Панделки Проѕирен Murano Стакло Прстен Бр.D
 • Обновено

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Лебди Панделки Проѕирен Murano Стакло Прстен Бр.D

DEN 282.72

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА! Одличен квалитет голема услуга!!Големина 7= 17mm дијаметарSize 8= 18mm дијаметар Големина 9= 19mm дијаметар​Голема вредност, побрзај! Продавница сега!!❤❤ Љубезно ве потсети ❤❤ : Чиста прирачник за отпуштање и производот, секој готовиот производ е единствената која секој моделот и бојата е малку поинаква изгледа со оригиналниот производ кој поврзани со квалитетот...

Кул Мажите не ' Рѓосувачки Челик Прстен Ангажман Свадба Појавување на Бенд со Челични Кабли и Завртки 9mm Големина 7-13
 • Обновено

Кул Мажите не ' Рѓосувачки Челик Прстен Ангажман Свадба Појавување на Бенд со Челични Кабли и Завртки 9mm Големина 7-13

DEN 460.32

"Зошто да изберете од не' Рѓосувачки Челик Накит?Не ' рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries...

2 парчиња Прилагодливи Жица Прстен рачно изработени се Зголеми Пополнување/ зглоб Мода Кактус Накит за жените Божиќ подарок
 • Обновено

2 парчиња Прилагодливи Жица Прстен рачно изработени се Зголеми Пополнување/ зглоб Мода Кактус Накит за жените Божиќ подарок

DEN 613.00 681.12

Тоа беше купена забавува парчиња на производи цена Спакуван да се купи во споредба со еден купите, можете да добиете 10% попуст.Многу поволна! ! Cacti прстен Доаѓа во Сребрена позлатен, оцрни отпорни Или Златна боја, оцрни отпорни уметнички жица Тие се формираат неограничена власт од страна на мене и секој од нив е единствен и индивидуализиран...

R200 Мода Нови Пристигнување Топла Продажба Симулирани Бисер Кристално Зголеми Цвет Прстен накит трговија на големо за жените,бесплатен превозот
 • Обновено

R200 Мода Нови Пристигнување Топла Продажба Симулирани Бисер Кристално Зголеми Цвет Прстен накит трговија на големо за жените,бесплатен превозот

DEN 29.00 56.64

ПакетПревозотПлаќањеПолитика На ВраќањеПовратни информацииДетален Опис : 1 : Начин На Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.2 : Услови за Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

Трговија на големо најголемиот Дел 12Pcs Прекумерно се Меша Стил CZ Смола Gem камен Прстен Бенд Свадба Ангажман Божиќ Подароци за СЛОБОДНИ
 • Обновено

Трговија на големо најголемиот Дел 12Pcs Прекумерно се Меша Стил CZ Смола Gem камен Прстен Бенд Свадба Ангажман Божиќ Подароци за СЛОБОДНИ

DEN 431.52

Опис : 1.Материјал : Смола скапоцен камен и сребро позлатен2.Износ : 12 Pcs(Кутија е Вклучуваат)3.Големина на : (Кутија е вклучуваат)4.Боја : се погледне на слика5.Облик : прстен,да се погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : Нова Испорака деталиБрод од страна на воздухопловната(обично 1545workdays пристигнат)Комбинираат Превозот : Ние ќе им понуди на превозот попуст за комбиниран купување,*3~5items,таму ќе биде 2% превозот попуст off*6~10items,таму ќе биде 5% превозот попуст off*10~20items,таму ќе биде 8% превозот попуст off*Повеќе од 20items,таму ќе биде 10% превозот попуст off(Забелешка Слободни брод предмети donot вклучува) За нас Среќен услуги / гаранција за Квалитет / Брзо shippint Контактирајте со нас политика на Враќање : Купувачите треба да контакт happyjewelryshop2010во рок од 7 дена откако сте го добиле.Производите може да се врати и да се замени во подолу ситуација : 1...

Природни свежа вода бисер прстени фунта сребро 925 за жени,бели вистински бисер прстени дами мајка бисер накит прстен најдобрите подароци
 • Обновено

Природни свежа вода бисер прстени фунта сребро 925 за жени,бели вистински бисер прстени дами мајка бисер накит прстен најдобрите подароци

DEN 441.00 678.24

Име Природни свежа вода бисер прстени фунта сребро 925 за жени,бели вистински бисер прстени дами мајка бисер накит прстен најдобрите подароци Бисер ФормаКопчето Бисер Бисер Големина 78мм слатководни бисер Бисер AAAAA квалитет на врвот одделение Бисер боја бела бисер боја Додаток 925 фунта сребрен прстен накит

Бесплатен Превозот >> Вистински Слатководни бел бисер сребрен Прстен Големина:7-8
 • Обновено

Бесплатен Превозот >> Вистински Слатководни бел бисер сребрен Прстен Големина:7-8

DEN 302.00 377.28

Опис нема кутија за накитПовеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма.Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница...

Рака Печат лопез и од неодамна Прстен 925 Солидна Сребро Широк Бенд Врежани 3 Почетна Унисекс Ретро Накит bague en argent
 • Обновено

Рака Печат лопез и од неодамна Прстен 925 Солидна Сребро Широк Бенд Врежани 3 Почетна Унисекс Ретро Накит Bague En Argent

DEN 1583.52

Рака Печат лопез и од неодамна Прстен 925 Солидна Сребро Широк Бенд Врежани 3 Почетна Унисекс Ретро Накит bague en argentЗа нашата продавница* Ние и ветуваме на сите накит се направени во 925 солидна сребро.*100% рачно изработени*Да прифатиме вашиот дизајн да се прилагодите* Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена.1...