• Обновено
SL300 Деца лавра играчка пенкало за 3D пенкало со 22 *10M PLA филамент LCD контрола на брзината и температура безбеден за децата употреба

SL300 Деца лавра играчка пенкало за 3D пенкало со 22 *10M PLA филамент LCD контрола на брзината и температура безбеден за децата употреба

Rating 
DEN 3071.52

Залиха
Во магацинот.


Во оваа SKU 1 : со 20 компјутери 10 M PLA=200 M филамент, вжарено веќе со подарок кутија. 2 : 40 дизајни копија на моделот и со заштита на филмот лист , Кликнете на сликата подолу за да дознаете повеќе за копирање модел
Потсетување : На адаптер defaulted како НАС стандард, но ЕУ и GB стандардна исто така на располагање, ве молиме да ни остават порака за вашите барања кога ќе го поставите цел
Нова Дарба
Собравме некои електронски 3d пенкало цртање modle за вас, како што е подолу прикажано, ако сакате тоа, ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса, ние ќе го испратам до тебе
Нашите Неделни Акции
Гаранција
1 Година стандардна гаранција понудени од страна на фабрика од објектот потпишан за испорака забелешка.Бидејќи скапи меѓународни превозот цена, замена на скршените делови ќе биде Број 1 избор кога го започне по продажба на услуги, само објектите лошо оштетениот дека може да се реши со замена, тогаш ние прифаќаме целосен сет размена.
Превозот и Должност
Тоа трае околу 1-3 дена кога вашата нарачка потврди, ние изберете повеќето сигурен услуга достапна како DHL,UPS-от,Fedex за стандарден пакет, специјален пакет ќе се промени за да препорачана пошта или шпедитерот агенцијата препорачува начин. Тоа ќе потрае околу 7 до 20 дена на вашата страна. Ако не го добиете вашиот објект во рок од 20 дена. Ве молиме ни e-mail веднаш.
Ние не сме одговор на било должност во клиент на државата, ние обично изјавуваат помала вредност отколку што платиле толку за да максимално ги намали вашите трошоци, ако сакате да ни ја прогласи вистинска вредност, ве молиме да ни остават порака кога ќе го поставите цел .
Купување Инструкции
Во времето на купување, ве молиме да ги содржи следниве информации во рамките на својата Цел коментари област :
Телефонскиот број на контактот само за превозот цели. (Меѓународен испорака потребни за вашиот знак, па ние го бара вашиот телефонски број и ветување не споделувајте други информации со трети лица)
Плаќање
Зачувам
Кредитна Картичка
Наплата
Ние ги преземе сите одговорноста за време на породувањето. Ако не го добиете вашиот објект, ние ќе ви вратат ПОЛН со пари или ќе ти ја испрати нов објект според вашето барање.
Техничка Поддршка
Ако ти треба било каква помош на вашиот точка проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние имаме професионална и техничка поддршка на групата за сите објектот продажба. Ако ти треба било каква помош на вашиот точка проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, и нашата техничка поддршка ќе бидат таму за да ви помогне
Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да го испрати е-мејл клиент нашите услуги ,ние ќе одговор во рок од 24 Часа во текот на работни дена, или можете да оставите ја напушти телевизија во порака да ни во трговијата messager.

Основни карактеристики

Бренд Име:
SUNLU
Број На Модел На:
SL300
Адаптер Тип:
НИ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ВО ЕУ
Бои:
Црна/Блу/Бела/Зелена
Филамент количина:
10M *22 spools
Брзина На Печатење:
Слободниот прилагодлив
Материјал Големина:
1.75 mm
Применливи Материјал:
pla abs
Печатење температура:
ABS 180-210℃,PLA160-170℃
Напонски адаптер:
12V 2A 24W 100/250V 2A
Гаранција:
1 години
Додатоци:
3D пенкало*1, адаптер*1,прирачник*1, 5m филамент*22,
Големина:
180*24*24mm

Најдобри понуди