Mallmaximum.news дијамант сликарство крстот бод Страница на категоријата 1

Сите категории

Сите категории

Mallmaximum.news дијамант сликарство крстот бод Страница на категоријата 1

Со сето ова. 672 прехранбени производи.

Екран 1-28 672 предлози
Целосна 3D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Крстот Бод 5D Дијамант Везови Дијамант Мозаик Смола Дома Декор Девојка Носи Црвена Шапка
 • Обновено

Целосна 3D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Крстот Бод 5D Дијамант Везови Дијамант Мозаик Смола Дома Декор Девојка Носи Црвена Шапка

DEN 259.00 432.00

Целосна 3 D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Крстот Бод 5 D Дијамант Везови Дијамант Мозаик Смола Дома Декор Девојка Носи Црвена Капа (BZ501 J329)Главната Слика ШоуСовети : Ние ви Препорачуваме Да Избор Големи Димензии Да се Направи Ред, Како и Големината На Дијаманти Е Околу 2,5 мм, Па Фото Големина на Повеќе Големи, Ефектот Ќе Биде уште ПодоброГолемини на располагање : ве Молиме изберетеМатеријал : Памук и Квадрат дијамантупотреба : diy дијамант слика; дијамант везови сликарство;Ставките коишто се вклучени : 1...

5D DIY Дијамант Везови Цвеќиња паун Крстот Бод Спалната соба Декоративни Слика Мозаик Кристал круг дијамант монистра крпеница
 • Обновено

5D DIY Дијамант Везови Цвеќиња паун Крстот Бод Спалната соба Декоративни Слика Мозаик Кристал круг дијамант монистра крпеница

DEN 403.00 720.00

DIY Круг Дијамант Сликарствокрпа големина : вкупно околу 45*35cm,50*40cmголемина на слика : секоја околу 37*27cm,42*32cmтежина : околу 0.25 КГкомплет вклучува : 100% точни печатени крпа.пенкало,samll плоча.количина : 1 парче5d дијамант вез,само цвеќиња,паун и гранка треба да пломба дијаманти.позадината не треба да го залепите дијаманти.ве молиме погледнете детали подолу.Подолу се заврши ефект.Подолу се ефект на круг, коцка дијаманти :

Нови Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство да се Направи богатство Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок
 • Обновено

Нови Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство да се Направи богатство Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок

DEN 182.00 228.00

Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра диви животни сино око тигар дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот
 • Обновено

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра диви животни сино око тигар дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот

DEN 370.00 740.16

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Романтика Дома Декор Дистрибуција Опис на ПроизводотPorduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : вреќа пакување за големината помалку од 30*30cm, кутија за пакување за големината над 30*30cm(вклучувајќи го и 30*30cm ) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, го направи тоа со една те сакам : )Техники#Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Орхидеи 40x30 трговија на Големо DIY Дијамант Сликарство Дома Декорација Кристал Ѕид Налепници Везови Везана
 • Обновено

Орхидеи 40x30 трговија на Големо DIY Дијамант Сликарство Дома Декорација Кристал Ѕид Налепници Везови Везана

DEN 461.00 576.00

Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

Среќен Готвач 40x30 трговија на Големо DIY Дијамант Сликарство Дома Декорација Кристал Ѕид Налепници Везови Везана
 • Обновено

Среќен Готвач 40x30 трговија на Големо DIY Дијамант Сликарство Дома Декорација Кристал Ѕид Налепници Везови Везана

DEN 461.00 576.00

Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

Најновите 3D DIY Дијамант Сликарство Розева Роза Поставите Везови Дома Декорација Смола Занаети Крстот Бод Плоштад Полн Дијамант Занаетите
 • Обновено

Најновите 3D DIY Дијамант Сликарство Розева Роза Поставите Везови Дома Декорација Смола Занаети Крстот Бод Плоштад Полн Дијамант Занаетите

DEN 389.00 694.08

Најновите 3 D DIY Дијамант Сликарство Розева Роза Поставите Везови Дома Декорација Смола Занаети Крстот Бод Плоштад Полн Дијамант ЗанаетитеГолемина : 20x30,30x40,38x50,46x60c mВнимание : Драг пријател, Ние ја продал дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка...

Нов мозаик дијамант везови монистра Индискиот Убавина и ѕверови лав животинско крстот бод дијаманти сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот
 • Обновено

Нов мозаик дијамант везови монистра Индискиот Убавина и ѕверови лав животинско крстот бод дијаманти сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот

DEN 649.00 1298.88

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Романтика Дома Декор Дистрибуција Опис на ПроизводотPorduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : вреќа пакување за големината помалку од 30*30cm, кутија за пакување за големината над 30*30cm(вклучувајќи го и 30*30cm ) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, го направи тоа со една те сакам : )Техники#Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Прилично се Зголеми Цвеќиња од флорални дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот
 • Обновено

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Прилично се Зголеми Цвеќиња од флорални дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот

DEN 367.00 732.96

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Романтика Дома Декор Дистрибуција Опис на ПроизводотPorduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : вреќа пакување за големината помалку од 30*30cm, кутија за пакување за големината над 30*30cm(вклучувајќи го и 30*30cm ) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, го направи тоа со една те сакам : )Техники#Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

3D DIY Дијамант Везови Крстот Дијамант Уметност Кошница Со Цвеќиња Дома Декорација Смола Хоби Занаети Полн Плоштад Вежба Декоративни
 • Обновено

3D DIY Дијамант Везови Крстот Дијамант Уметност Кошница Со Цвеќиња Дома Декорација Смола Хоби Занаети Полн Плоштад Вежба Декоративни

DEN 639.00 1140.96

3 D DIY Дијамант Везови Крстот Дијамант Уметност Кошница Со Цвеќиња Дома Декорација Смола Хоби Занаети Полн Плоштад Вежба ДекоративниГолемина : 30x40,38x50,46x60c mВнимание : Драг пријател, Ние ја продал дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка...

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Кралот на шумски диви тигар дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот
 • Обновено

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Кралот на шумски диви тигар дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот

DEN 675.00 1350.24

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Романтика Дома Декор Дистрибуција Опис на ПроизводотPorduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : вреќа пакување за големината помалку од 30*30cm, кутија за пакување за големината над 30*30cm(вклучувајќи го и 30*30cm ) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, го направи тоа со една те сакам : )Техники#Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

5D DIY Кристал Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции се Поставува За Везови Мозаик Inlaiy Замав Смола Занает Копчето за Сликање Предиво-Обоена
 • Обновено

5D DIY Кристал Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции се Поставува За Везови Мозаик Inlaiy Замав Смола Занает Копчето за Сликање Предиво-Обоена

DEN 391.00 697.92

5 D DIY Кристал Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции се Поставува За Везови Мозаик Inlaiy Замав Смола Занает Копчето за Сликање ПредивоОбоенаГолемина : 20x30,30x40,40x50c mВнимание : Драг пријател, Ние ја продал дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка...

Бела Едрење Поморски 30x40cm diy Боја дијамант сликарство крстот бод везови целосна дијамант рачно изработени дома декорација
 • Обновено

Бела Едрење Поморски 30x40cm Diy Боја дијамант сликарство крстот бод везови целосна дијамант рачно изработени дома декорација

DEN 461.00 576.00

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

Нов мозаик целосно резервирани Дијамант сликарство везови Апстракт Диви тигар неколку зрнца крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот
 • Обновено

Нов мозаик целосно резервирани Дијамант сликарство везови Апстракт Диви тигар неколку зрнца крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот

DEN 429.00 856.80

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ПРОДАВНИЦА ЗА НАКИТОпис На ПроизводотPorduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : вреќа пакување за големината помалку од 30*30cm, кутија за пакување за големината над 30*30cm(вклучувајќи го и 30*30cm ) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, го направи тоа со една те сакам : )ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Нов мозаик целосно резервирани Дијамант сликарство везови монистра Намали Жолта Бебе Мачка животинско дијаманти крстот бод колекции Дома Декор Продажба
 • Обновено

Нов мозаик целосно резервирани Дијамант сликарство везови монистра Намали Жолта Бебе Мачка животинско дијаманти крстот бод колекции Дома Декор Продажба

DEN 343.00 684.96

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ПРОДАВНИЦА ЗА НАКИТОпис На ПроизводотPorduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : кутија за пакување Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : )ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Бело и црвено peony цвеќиња 30x40cm diy Боја дијамант сликарство крстот бод везови целосна дијамант рачно изработени дома декорација
 • Обновено

Бело и црвено Peony цвеќиња 30x40cm Diy Боја дијамант сликарство крстот бод везови целосна дијамант рачно изработени дома декорација

DEN 461.00 576.00

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

Бесплатен Превозот 5D DIY Смола Плоштадот Кристал Крстот Бод Дијамант Уметност Кошница Со Цвеќиња И Јагода Везана Хоби Занаети
 • Обновено

Бесплатен Превозот 5D DIY Смола Плоштадот Кристал Крстот Бод Дијамант Уметност Кошница Со Цвеќиња И Јагода Везана Хоби Занаети

DEN 492.00 878.40

Бесплатен Превозот 5 D DIY Смола Плоштадот Rhinestones Крстот Бод Дијамант Сликарство Цвет во Кошница и Јагода Везана ЗанаетиГолемина : 22x36,32x48,45x60c mВнимание : Драг пријател, Ние ја продал дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка...

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Симпатична животно Еж шумата дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот
 • Обновено

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Симпатична животно Еж шумата дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот

DEN 480.00 959.04

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Романтика Дома Декор Дистрибуција Опис на ПроизводотPorduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : вреќа пакување за големината помалку од 30*30cm, кутија за пакување за големината над 30*30cm(вклучувајќи го и 30*30cm ) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, го направи тоа со една те сакам : )Техники#Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра прекрасна мачка животни дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот
 • Обновено

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра прекрасна мачка животни дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот

DEN 417.00 833.28

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Романтика Дома Декор Дистрибуција Опис на ПроизводотPorduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : вреќа пакување за големината помалку од 30*30cm, кутија за пакување за големината над 30*30cm(вклучувајќи го и 30*30cm ) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, го направи тоа со една те сакам : )Техники#Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Паун Принцеза фустани 40X60cm diamante pittura punto croce diamante pieno ricamo европа дома декорација trapano
 • Обновено

Паун Принцеза фустани 40X60cm Diamante Pittura Punto Croce Diamante Pieno Ricamo европа дома декорација Trapano

DEN 757.00 946.08

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

На летање Златна Оган Феникс 50X60cm Обоени дијаманти сликарство крстот бод везови целосна дијамант рачно изработени дома декорација
 • Обновено

На летање Златна Оган Феникс 50X60cm Обоени дијаманти сликарство крстот бод везови целосна дијамант рачно изработени дома декорација

DEN 892.00 1114.56

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

5D DIY Полн Плоштад Вежба Rhinestones Дијамант Сликарство Крстот Бод Пејст Везана Дијамант Везови Пејзаж Занаети лебеди
 • Обновено

5D DIY Полн Плоштад Вежба Rhinestones Дијамант Сликарство Крстот Бод Пејст Везана Дијамант Везови Пејзаж Занаети лебеди

DEN 654.00 1167.36

Бесплатен Превозот 5 D DIY Смола Плоштадот Rhinestones Крстот Бод Дијамант Пејст Везана Крстот Бод Везови Crafst Дома DecoraГолемина : 30x40,38x50,46x60c mВнимание : Драг пријател, Ние ја продал дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка...

Нов мозаик Дијамант везови монистра Црна Мачка со Цвеќиња дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции Декорација Продажба
 • Обновено

Нов мозаик Дијамант везови монистра Црна Мачка со Цвеќиња дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции Декорација Продажба

DEN 343.00 685.92

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ПРОДАВНИЦА за НАКИТ Опис на ПроизводотPorduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : кутија за пакување за сите големини Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : )ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

5D DIY Дијамант Сликарство крстот бод барс Слики Целосно Смола круг кристал мозаик комплет Дијамант везови животни
 • Обновено

5D DIY Дијамант Сликарство крстот бод барс Слики Целосно Смола круг кристал мозаик комплет Дијамант везови животни

DEN 479.00 938.88

Целата слика треба лепило rhinestones Смола Круг Rhinestones , Овој производ не содржи рамки Платно Големина (слика + празно) : 26 Х 46 СМ , Големина на Слика : 20 X 40 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 45 X 80 CM , Големина на Слика : 35 X 70 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 55 Х 100 СМ , Големина на Слика : 45 X 90 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 65 X 120 СМ , Големина на Слика : 55 X 110 CM (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 70 Х 140 СМ , Големина на Слика : 60 X 130 CM (можеби 2 CM грешка) Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, ви посакувам среќен шопинг, ви благодариме!Смола Кристал детали : Платно детали : Големина на екранот : Како да го користите : Кутија за пакување : 5 D DIY Дијамант Сликарство крстот бод барс Слики Целосно Смола круг кристал мозаик комплет Дијамант везови животниПред исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување...

круг Обоени цвет 20X20 трговија на Големо DIY Дијамант Сликарство Дома Декорација Кристал Ѕид Налепници Везови Везана
 • Обновено

круг Обоени цвет 20X20 трговија на Големо DIY Дијамант Сликарство Дома Декорација Кристал Ѕид Налепници Везови Везана

DEN 222.00 403.20

За дијамант везовиPorduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

ZOOYA Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Симпатична Фокс Животинско Снег Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Декорација CJ773
 • Обновено

ZOOYA Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Симпатична Фокс Животинско Снег Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Декорација CJ773

DEN 217.00 323.52

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот БодБренд : ZOOYA Дијамант ВезовиБоја Количина : 1045 Бои.Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е 100% фу ќе дијамант везовиМатеријал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC БоиУпотреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен ПодарокЗа рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи РамкаПлатно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки.ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.

Целосна,Дијамант Вез,був,5D diy Дијамант Сликарство есен був,3d,Крстот Бод,Дијамант Мозаик,mazayka,Везана,дома декорација
 • Обновено

Целосна,Дијамант Вез,був,5D Diy Дијамант Сликарство есен був,3d,Крстот Бод,Дијамант Мозаик,mazayka,Везана,дома декорација

DEN 299.00 564.48

Целосна,Дијамант Вез,був,5 D diy Дијамант Сликарство есен був,3d,Крстот Бод,Дијамант Мозаик,mazayka,Везана,дома декорација Големина : 20*20cm или 30*30cm или 35*35cm или 40*40cm или 50*50cm Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...